Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 10885 wyświetleń

Święto Patrona Szkoły ZS2

Zespół Szkół nr 2 w Grajewie 24 października 2008r. obchodził Święto Patrona - 9. Pułku Strzelców Konnych. Uroczystość miała nietypowy charakter, gdyż zbiegła się z otwarciem nowo wybudowanego w sąsiedztwie szkoły kompleksu boisk pn. Orlik.

Przecinanie wstęgi przeplatało się więc z elementami corocznego, jak przystało na „pułkową” szkołę, wojskowego dnia. Był patriotyczny montaż muzyczny, pokazy żołnierskiej walki wręcz oraz broni przygotowany i świetnie zaprezentowany przez żołnierzy z 2. Batalionu 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej. Społeczność szkolna miała okazję dziękować przyjaciołom, którzy na co dzień wspomagają działalność nauczycieli i uczniów, uczestniczą w życiu szkoły. Dyrektor Marzenna Sulkowska natomiast wyrażała uznanie swojej kadrze pedagogicznej i innym pracownikom. To, że tworzą dobrą atmosferę do nauki i pracy dla młodzieży i siebie jest ich wspólna zasługą.

e-Grajewo.pl

 Galeria zdjęć

czwartek, 30 czerwca 2022

Kończy się budowa zapory na granicy

Komentarze (4)

Niesamowite są te święta w tej szkole. Gratulacje i wielkie uznanie dla Kadry i Pani Dyrektor.

świeto świetem o uczniach zapomniano,nie pozdrowiono nas,nie było grochówki tylko zmarzlismy...

o uczniach którzy pracowali na kuchni też zapomniano .... oni poszli do domu dopiero po godzinie 15 ... nawet nikt im nie podziękował za to co zrobili.. a bez zwątpienia byli osobami którzy najbardziej napracowali się przy tym święcie ...

Ukłony, Ukłony i Wielki Szacunek dla całej Rady Pedagogicznej Zespołu Szkół Nr 2 i Pani Dyrektor. Od byłego ucznia Marcina- dziś już mgr inżynierii produkcji. Serdecznie Pozdrawiam!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.