Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 14609 wyświetleń

Święto Niepodległości 11 XI

Uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości 11 Listopada 2007r., Grajewo

Uczestnicy - poczty sztandarowe, orkiestra, delegacje organizacji i zakładów pracy - przemaszerowali z Miejskiego Domu Kultury do kościoła  pw. Trójcy Przenajświętszej.
Uroczystej Mszy Świętej w intencji Ojczyzny wysłuchało bardzo wielu mieszkańców. Z towarzyszeniam hymnu państwowego złożono kwiaty pod Pomnikiem Niepodległości oraz Krzyżem „Solidarności”.


Galeria zdjęć

W Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Grajewie, w godzinach wieczornych, odbył się koncert polskiego zespołu “CREDO” z Brasławia na Białorusi oraz Zespołu Pieśni i Tańca “Grajewianie”.

Galeria zdjęć

Joanna Kosielska

piątek, 19 lipca 2024

Weekend w Rajgrodzie

Komentarze (6)

Sztandary, sztandary, a gdzie do licha polskie flagi? Nie wstydzcie się! Nieście je ! To nie kureski 1-szy maja!

jareczku nie tak ostro. nie pien sie az tak ! take it easy!

http://slady.ipn.gov.pl/portal/sz/455/5708/Fotografia.html ........może szanowna redakcja podwiesiła by link o tym fakcie i tej stronie .

http://www.ipn.gov.pl/ftp/pdf/Twarze.bialostockiej.bezpieki.pdf

Jareczku flagi to wisiały na wszystkich słupach a sztandary pułków nieśli kombatanci, a każdy sztandar ma symbole narodowe i jest wizytówką pułków. Proponuje byś przyjżał się dokładniej i skojażył w jakich są kolorach i co na nich jest wychawtowane.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.