sobota, 21 maja 2022

Kultura i rozrywka

Wieści z ZSM 2

ZDROWE ODŻYWIANIE

W dniu 15.12.2016r. naszą szkołę odwiedziły przedstawicielki firmy ,, SEBEX”. W ramach akcji ,, Warzywa i owoce w szkole” panie przeprowadziły pogadanki na temat warzyw i owoców. W obecności dzieci panie wyciskały soki ze świeżych jabłek i marchewek. Dzieci z radością uczestniczyły w ich degustacji, a także brały czynny udział w grach i quizach związanych tematycznie ze zdrowym odżywianiem.

 

Magiczne mikołajki

6 grudnia to jeden z ulubionych dni wszystkich dzieci. Jest to bowiem dzień pełen niespodzianek i wesołej zabawy. Tego dnia było bardzo mikołajkowo w Przedszkolu przy Zespole Szkół Miejskich nr 2 w Grajewie. W świątecznym klimacie wszystkie grupy powitały z entuzjazmem, wyczekiwanego przez cały rok Świętego Mikołaja i jego pomocników. Dzieci z uśmiechem na ustach śpiewały i recytowały wierszyki. Mikołaj wręczył każdemu dziecku fantastyczny upominek oraz słodkie smakołyki.

Dzieci  z radością pożegnały Mikołaja i obiecały, że będą grzeczne. Mikołaj zaprosił wszystkie dzieci na Festyn Bożonarodzeniowy, który odbędzie się 18.12.2016r.(niedziela) o godz. 1600 na hali MOSiR. Tego dnia niespodzianek nie było końca. Na stołówce podczas obiadu rozległ się cudowny dźwięk dzwonka zwiastujący przybycie Świętego Mikołaja. Emocje sięgnęły zenitu. Niektóre dzieci były bardzo zaskoczone i wzruszone. Mikołaj wraz z elfką  i dziećmi śpiewał oraz tańczył do utraty tchu. Na koniec poczęstował wszystkich smacznymi cukierkami, złożył życzenia i wesoło pożegnał się. Obiecał, że już niedługo znów odwiedzi dzieci, ale muszą być grzeczne i posłuszne. 
Takie dni pełne magii i fantastycznych niespodzianek pozostają długo w pamięci najmłodszych. Wszystkim gościom czyli gimnazjalistom oraz przedstawicielom Urzędu Miasta na czele z zastępcą burmistrza panem Maciejem Bednarko serdecznie dziękujemy za przybycie i wprowadzenie świątecznej atmosfery.

 

 

środa, 18 maja 2022

Koncert z okazji Dnia Matki

środa, 18 maja 2022

Wieści z SP nr 1

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.