środa, 19 stycznia 2022

Sport

  • 7 komentarzy
  • 10286 wyświetleń

Wieści z Warmii

Nowy trener Warmii Grajewo Ryszard Borkowski rozpoczął przygotowanie swojej drużyny do kolejnego sezonu piłkarskiego. Pierwszy trening odbył się 7.01.2008 roku na boisku przy ul. Wojska Polskiego. Sprawdzane są umiejętności kilku nowych zawodników, którymi są: Adam Młodzianowski, Juzwa Grzegorz, Nikicionek Damian, Tomasz Gredel, Górski Tomasz, Kamil Makowski, Paweł Łochnicki, Rafał Szczepański.

- Codzienne treningi będą trwały do 21 stycznia, następnie wyjedziemy na obóz dochodzeniowy i spróbujemy zagrać pierwszym sparing, wtedy wiele się wyjaśni – powiedział R. Borkowski.

Piłkarską karierę w Warmii Grajewo wraz z końcem roku zakończyli Michał Klimowicz i Marcin Witkowski. Z powodu kontuzji od połowy października nie zagra również Michał Grygoruk.

e-Grajewo.pl

Galeria zdjęć

 

wtorek, 18 stycznia 2022

Zajęcia taneczno - ruchowe dla dzieci

Komentarze (7)

Rysiek cisnij ich tam ostro ze niech po kazdym treningu nie beda mieli sil wstac...

Po co te wieści??? Jeszcze ktoś się interesuje tym klubem??!!!

a po co ten twoj komentarz ? kogo interesuje to co ty myslisz

właśnie!!! do "Anty" nie interesuje cie to to sie nie udzielaj !!!!!!!

Same jakies małolaty!!! Nie widze przyszloscie

do '' ANTY'' nie wypowiadaj sie za wszystkich mieszkanców grajewa i okolic!!! SKORO CIE NIE INTERESUJE KLUB TO NIE MUSISZ TEGO CZYTAC ,MOZESZ SE POCZYTAC np.O MISU USZATKU !!!!!!!!!!!

Warmia testuje 2 pilkarzy czarnoskorych:) Pierwszy z nich to Lucien Buala Bola, pochodzący z Burkina Faso, który jesienią grał w klubie Rega-Merida Trzebiatów (III liga, grupa 2) na pozycji obrońcy. Drugi zawodnik to David Pataki Malewo, który jesienią grał w Sokole Pyrzyce (IV liga zachodniopomorska). Jest ofensywnym zawodnikiem, gra w pomocy lub ataku

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.