Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 12164 wyświetleń

Wieści z rynku 9 III

09.03.2012 r. targowica miejska, Grajewo, ul. Dworna.

 Marchew i kapusta na rynku były zawsze i pewnie długo ich nie zabraknie. Ale czym tak naprawdę opłaca się teraz handlować, żeby miało to sens? Na czym można zarobić bez większego wysiłku?


Ceny wybranych produktów spożywczych:
- jabłka - 2,50 zł/kg
- mandarynki - 4,00 zł/kg
- pomarańcze - 2,50 zł/kg
- grejpfruty - 2,50 zł/kg
- gruszki - 3,00 zł/kg
- cytryny - 2,50 zł/kg
- ziemniaki - 1,00 zł/kg
- kapusta kiszona
   * wiaderko duże - 10,00 zł
   * wiaderko małe - 3,00 zł
- kapusta - 0,60 zł/kg

 

Straż Miejska ostrzega przed złodziejami, którzy wyspecjalizowali się w kradzieżach kieszonkowych. Kolejki i dekoncentracja uwagi klientów, to woda na młyn kieszonkowców. Przestępcy ci wykorzystują fakt nagromadzenia się dużej ilości osób w jednym miejscu i dokonują kradzieży portfeli, dokumentów i innych wartościowych przedmiotów.
Zwracajmy zatem szczególną uwagę, kiedy znajdujemy się w tego typu miejscach.

W związku z tym Straż Miejska wystawia co piątek patrole w rejonie Targowicy. Są to zarówno patrole samodzielne, jak i wspólne z Policją. Mają one na celu zapobieganie wykroczeniom i przestępstwom, a także zapewnienie poczucia bezpieczeństwa osobom kupującym.
Funkcjonariusze Straży Miejskiej dokonują także asysty pracownikom Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta podczas kontroli prawidłowości inkasowania opłat targowych.


 

Komentarze (8)

a kartofle zmarzniete

super ceny owoców tańsze niż w Lidlu

14zl za zgrzewke

a papierochy po ile tera chodza u stojakow

Po 6.50 slyszalam

po 14 zlotych to chyba te mniejsze,bo ladne,duze to po 0.75gr,na dodatek ze sciolki-czyli od szczesliwych i zrelaksowanych kurek.

to trzeba iść zobaczyć a nie sie pytać

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.