środa, 25 maja 2022

Kultura i rozrywka

Wieści z Radziłowa

8 grudnia 2016r. w Szkole Podstawowej w Radziłowie odbyło się uroczyste posiedzenie Klubu Bajkopisarzy Biblioteki Samorządowej w Radziłowie, podczas którego młodzi pisarze przeczytali napisane przez siebie bajki. W uroczystości wzięli tez udział zaproszeni goście: Dyrektor Biebrzańskiego Parku Narodowego – p. Andrzej Grygoruk, Strażnik Biebrzańskiego Parku Narodowego – p. Andrzej Łaciński, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Radziłowie – p. Teresa Dziekońska, Wójt Gminy Radziłów – p. Krzysztof Milewski oraz p. Dorota Nerkowska, która była koordynatorem akcji bajkopisania.

Bajkopisarze stworzyli trzy różne, ale jednocześnie bardzo ciekawe teksty bajkowe, które podobały się zarówno zaproszonym gościom jak też publiczności. W nagrodę za trud włożony w pracę twórczą dzieci otrzymały upominki ufundowane przez Bibliotekę Samorządową i Biebrzański Park Narodowy. Zostały też zaproszone na warsztaty do biblioteki, w czasie których będą wykonywać ilustracje do swoich książek i nadadzą tytuły swoim bajkom.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.