piątek, 8 grudnia 2023

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 10859 wyświetleń

Wieści z giełdy aut

Białystok
Giełda samochodowa


Opłaty
Samochód osobowy - 30 zł
Ciągniki - 30 zł
Przyczepy  - 30 zł
Motocykle - 10 zł
Rowery - 4zł


Na giełdzie dużą grupę stanowiły auta, które niedawno trafiły do Polski, o czym świadczyły daty czerwonych tablic rejestracyjnych wydanych na miesiąc.

"Obecnie jest czas dla kupujących, a nie dla sprzedających" opinia właściciela kilkuletniego Opla Astry, który już od 5 miesięcy stara się sprzedać samochód. 
Jeszcze więcej problemów ze znalezieniem nowego użytkownika maja sprzedawcy samochodów kosztujących więcej niż 40 tys. zł. Srebrne Audi A6 wróciło do domu na lawecie.


e-Grajewo.pl

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (7)

Bardzo fajnie że jest dużo samochodów na rynku i że ceny spadają. Oby było tak dalej. Właśnie rozglądam się za jakimś niedrogim w miarę dobrym autem.

Do "sqrvy" - dla ciebie moze i fajnie ale jak bys wywalił kupe kasy na dobry samochód a za przeproszeniem inny deb.... sprowadza taki sam(po remoncie bo był bity a taka jest prawda bo sam w niemczech szukałem dla takich ludzi tylko takie auta) i sprzedaje taniej bo i tak zarobi na tym, ciekawo czy by było ci tak FAJNIE. Ja na swój ciezko pracowałem i to doceniam i wiem ze go nie sprzedam za tą cene jaką jest warty bo inni mysla ze sprowadza, wyklepia i sprzedadzą... zobaczysz za rok co sie z tymi autami bedzie działo-kupa rdzy i nic wiecej, a wtedy sie ja posmieję z takich naiwniaków jak TY...

same trupy szpachlowane

I tak powinno być, tworzy się prawdziwa konkurencja. Szkoda mi tych co to kasę mają i kupują auta nowe. Już następnego dnia taki traci 10- 30% i mówi że jest mądry!!!
Ja kupiłem auto 2letnie, jak nowe i dałem jak za barszcz. A tamten poprzednik przepłacił. Tak jak kiedyś z komórkami po 1000zł, chodził taki niby bogaty się chwalił, teraz dają za 1zł. Kiedy banki uruchomią akcję kredytową na nowe wozy to wszystkie stanieją o 20-40% i bardzo dobrze. Ludzie na tym skorzystają.

sgrvy mam dla ciebie auto ,niedrogo w dobrym stanie bmw 520 1991 rok srebrny met

odpicowane skorupy kupione na zachodzie od arabów

bmw jakoś mi nie pasuje
do "czy to ważne" napisałem że narazie się rozgądam, nie znaczy to że kupię byle chłam.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.