Wiadomości

  • 15 komentarzy
  • 12510 wyświetleń

Widniej przed UM

Plac przed Urzędem Miasta od ul. Mickiewicza w Grajewie zyska nowe oświetlenie. Dzięki zamontowaniu nowoczesnych lamp poprawi się widoczność w tym monitorowanym miejscu. Instalacja oświetleniowa ma być energooszczędna, istniejąca nie kwalifikuje się już do napraw przez Zakład Energetyczny. Same lampy będą miały elegancki wygląd.

Dodatkowe słupy staną jeszcze w dwóch innych słabo oświetlonych miejscach Grajewa - na ul. Dwornej (od Kopernika do Targowicy) i Cmentarnej. Modernizacja pochłonie prawie 90 tys. zł. Prace elektryczne wykonuje firma „Me-Ga-Wat” z Grajewa. W niedługim czasie planowana jest mofdernizacja oświetlenia w innych punktach miasta.

e-Grajewo.pl

Komentarze (15)

mozna bylo postawic tansze lampy a pieniadze zainwestowac na oswietlenie ulicy Wojska Polskiego czy nasz kochany pan burmistrz nie widzi ile na tej ulicy jest wypadkow a nie oswietla sobie urzad

no tak oswietlenie to za 90tys. robia a basemu jak nie było tak nie ma...:(

W Szczuczynie remont oświetlenia już zrobiono!!! BRAWO !!!!!!

Przydałyby się też lampy nad przejściami dla pieszych, takie jak na ulicy Piłsudskiego...pieszych nie widać na zebrze jak przechodzą, dlatego potem tyle wypadków jest....a jak mgła jest to chyba każdy wie jak to jest z ograniczona widocznością....

A moze ktos by przypomnial o malym kawaleczku ulicy Koszarowej na os,Poludnie.Tam tylko linie utrzymuja słupy a sa postawione w latach 60.Fakt oswietlenie na słupach (wszystkich slupach) tez by sie przydalo w tym zakatku,czesto dochodzi do kradziezy i gromadzenie sie mlodziezy-na papieroska jak rowniez piweczko dobrze wypic a przy tym naśmiecic.

Przy Pałacu robi sie a gdzie są lampy tam gdzie są naprawde potrzebne- ulica Dworna

po basen to zgłoś się do p. wądołowskiego i p. niebrzydowskiego

U mnie na ulicy nie ma wogole lamp i nie wnikam

o madry sie znalazł basenu mu sie zachciało. A wiesz moze kto na ten basen po roku by chodzil ??? Bo ja nie zabardzo. Grajewo za mała dziura na basen. i tyle

Mońki mniejsz dziura a basen maja...

ty słuchaj. jak by sie zrobiło zajęcia w pływaniu to na pewno by sie chętni znaleźli np ja

na chodnikach i przejsciu dla pieszych lampy a nie tam gdzie nieso tak potrzebne.,.,.,

po co lampy? .....? ławkę by tam postawili lepiej, bo zniknęła

Kolego kisiak
Jak macioe głupoty gadać to nie zabierajcie gfłosu- Bo ryby i .....głosu nie mają jak głupio gadają.

antykisiak raczej Ty sie zastanów co mówisz, bo Kisiak ma 100%-ową racje w tym co powiedział ... Grajewo za mała dziura. Zobacz kto teraz chodzi do 'nowej' Biedronki i Wiktora ?
teraz tam sa pustki to co mówić o basenie ...?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.