Sport

Warmia ograła Okęcie

21 sierpnia 04r. godzina 17:00 - SOBOTA
Druga kolejka III Ligi, byliśmy gospodarzami meczu
Stadion, ul. Piłsudskiego, Grajewo


MLEKPOL WARMIA GRAJEWO – OKĘCIE WARSZAWA 2 : 0 (1:0)

Bramki: Łukasz Giermasiński (23), Wojciech Figurski (69)

Żółte kartki: Wincel (Mlekpol) – Langier (2), Słomski, Mazurkiewicz, Jeliński (Okęcie)

Czerwona kartka: Langier (67 min. za drugą żółtą)

Sędziował: Andrzej Meler (Bydgoszcz). Widzów: 400


MLEKPOL: Janowski – Kłosowski, Kołłątaj, Wincel, Soska, Radziński, Paczkowski, Pacholczyk (52 Strózik), Giermasiński, Jurok, Figurski (80 Gutowski)

OKĘCIE: Malicki – Rembisz (25 Kowalski), Dworski, Langier, Słomski, Lewandowski, Bartkiewicz, Mazurkiewicz, Figaszewski, Jankowski (68 Jeliński), Biechoński (76 Śliwowski)
Przegląd Sportowy

Trener Okęcie Warszawa dla e-Grajewo:
- Liczyłem się z tym, że nie zrobimy tu za dużo z tego powodu, że mam bardzo młody zespół. Mamy pewne problemy w Klubie Okęcia, stawiamy na młodzież, na własnych wychowanków. Początek meczu był niezły, dopóki grał kapitan – Rembisz, który jest najstarszym zawodnikiem (33l), ale musiał zejść z boiska ze względu na kontuzję, pozostało tylko dwóch starszych zawodników i rocznik 84-86. Są to bardzo młodzi chłopcy, którzy jeszcze w poprzednim sezonie grali w IV, V ligach. Z poziomu Ich zaangażowania jestem zadowolony, piłkarsko oczywiście jeszcze pewne rzeczy trzeba trenować, szkolić i „dojrzeć” do III ligi. Jestem zasmucony, bo przegraliśmy, ale liczę się z tym, że będę miał bardzo ciężko na wyjazdach, kibice, trema. Będziemy w środę szukać punktów u siebie, trzeba nabierać tego doświadczenia, chłopcy czują, że mogą na dłużej zadomowić się w zespole trzecioligowym i bardzo tego chcą. Dzisiaj było widać, że biegali, nie odpuszczali, ale fizycznie i piłkarsko byliśmy słabsi, jeszcze trochę brakuje, jeszcze sporo pracy przed nami.

Trener Mlekpol Warmia Grajewo dla e-Grajewo:
- Spodziewaliśmy się trudnego meczu Okęcie nigdy Warmii „nie leżało”, spotkanie wygraliśmy zdecydowanie i pewnie, wynik mógł być jeszcze wyższy, jednak nie możemy narzekać. Przed nami cykl bardzo trudnych i ciężkich spotkań z Mazowszem Grójec i za tydzień z Gwardią Warszawa. Cieszę się, że zawodnicy, którzy byli kontuzjowani po meczu w Olsztynie wykazali charakter i wyszli do gry z wieloma urazami. Mam nadzieję, że z meczu z Grójcem wrócimy w dobrych nastrojach. W spotkaniu z Gwardią W-wa liczę na doping grajewskiej publiczności, która powinna być zadowolona z dzisiejszej gry, pokazaliśmy walkę i zaangażowanie, dwie bramki debiutantów myślę, że dla tej drużyny warto przychodzić na mecze.


foto1 - po remoncie kibice będą mieli komfort, jeszcze trochę cierpliwości
foto2 - gracze Okęcia pokonani, ale jak powiedzieli nie poddają się

e-Grajewo.pl

sobota, 2 marca 2024

Morsy Grajewo

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.