Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 13086 wyświetleń

Wandale wrócili na działki

Grajewo, noc z soboty na niedzielę (z 23 na 24 VII)

Po ogrodzie działkowym "Oaza” znów grasują wandale i złodzieje. Niszczą altanki, wyrywają okna i drzwi, kradną pozostawione w domkach sprzęty.Mundurowi przypominają o zabezpieczaniu altanek, przede wszystkim solidnymi drzwiami i zamkami. Można również montować kraty w oknach: – Ale też bez zbyt dużej przesady. Wyszukane zabezpieczenia wskazują złodziejom, gdzie mogą liczyć na łup. Nie należy też pozostawiać w altankach wartościowych przedmiotów. Cały czas przypominamy też, że najlepszym zabezpieczeniem przed włamaniami i kradzieżami jest dobry sąsiad, który zwróci uwagę na obce osoby kręcące się pomiędzy działkami.


  • O godzinie 10:28 dyżurny został poinformowany, że  w nocy z 23 na 24.07.2011 roku nieznany sprawca włamał się do dwóch domków na ogródkach działkowych przy ul. Elektrycznej w Grajewie skąd dokonał kradzieży sprzętu AGD i RTV o łącznej wartości 1100 zł - informuje oficer prasowy KPP w Grajewiefot. e-Grajewo.pl


Komentarze (4)

Karac tych zlodziei i wandali,nic manie ujsc na sucho

wiem czyja to działka i znam sprawcow

nie wiem co ci ludzie mają we łbach.Siano najpradopodobniej.Po co niszczyć?lepiej się czujecie??może chcecie przy kolegach się popisać co?

Drogi(a) yhym...Jak znasz sprawce, to powinienes go ujawnic!!!! A moze to Ty? Niszczyciele, nie doceniaja ciezkiej pracy ludzi...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.