sobota, 22 stycznia 2022

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 12401 wyświetleń

Walne KOŁA PZW

WALNE ZGROMADZENIE SPRAWOZDAWCZE KOŁA PZW odbyło się w dniu 02 lutego 2008r. w Grajewie.

Porządek obrad :
1. Sprawozdanie z rocznej działalności koła w 2007r. :
A/ Zarządu ,
B/ Komisji Rewizyjnej ,
C/ Sądu koleżeńskiego ,
2. Sprawozdanie z działalności Społecznej Straży Rybackiej 2007r.,
3. Omówienie i zatwierdzenie programu działania i budżetu koła na 2008 rok ,
4. Dyskusja ,
5. Wybory uzupełniające do władz i organów koła,
6. Wolne wnioski i przyjęcie uchwał .

Nowym Prezesem Koła został Sebastian Kos, dotychczasowy rzecznik prasowy.


Komentarze (9)

Gratulacje dla Sebastiona. Taki właśnie powinien być prezes- młody, pełen energii i pomysłów. Pozdrawiam

Gratulacje Panie Kos.Zarybiaj jeziora bo niedlugo wracam na rybki

Narol - idź na lód i zobacz ile petów leży na lodzie :-)

Dlaczego rzeka Wissa a nie Ełk ? Czyżby Zielone światło dla kłusowników na rzece Ełk już teraz całkiem będą mieli wolną rękę nie niepokojeni przez nikogo bo nie sądzę żeby wędkarze wykupywali dodatkowo roczne zezwolenia a jeżeli już to będą zezwolenia wiosna,jesień ,a co z latem wszyscy oblegniemy toczyłowskie ,a może nasze wspaniałe P Z W zorganizuje nam zrzute na autokar i będziemy jeżdzić nad Wisse.? Czy mógł by mnie któś oświecic o co tu chodzi ,gdyż jak zwykle pracowałem i nie jestem w temacie.A już o śmierdzących Mieruciach to nie wspomnę bo szkoda słów. POZDROWIENIA DLA WĘDKARZY

A w Woznewsi jegrznia też jest zabrana? Może mnie nowy prezes oświeci!Czekam na odpowieć!

Do Janusza
Rzeka Jegrznia jest na całej długości zabrana przez RZGW - wszystki rzeki które mają ciek z jezior są zabrane do czasy ogłoszenia oddzielnych przetargów na te rzeki.
Pozdrawiam

Do wędkarza
Dlaczego Wissa a nie Ełk? wszystkie rzeki które mają ciek z jezior są odebrane prze RZGW - Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej i niestety rzeka Ełk ma ciek z jezior a rzeka Wissa nie dlatego pozostaje. Zielone światło dla kłósowników ? dalej w kwestii SSR będzie kontrolowanie tych rzek Ełk i Jegrznia.
Pozdrawiam

Nie wiem jaka jest prawda i czy to jest prawda, ale w punkcie sprzedazy zezwolen usłyszałem, że rzeka ełk nie do końca należy do RZGW gdyż jest o to założona sądowa sprawa co jeszcze nie przesadza o jej gospodarzu i wedkarze nalezacy do naszego koła moga wedkowac na rzece ełk, az do rozstrzygniecia tej sprawy. Wiec nie wiadomo czyja jest prawda i jak postepowac, faktem jest, ze duza ilosc wedkarzy zrezygnuje z wedkowania i wykupywania kart w przyszłosci, poniewaz kochaja wody ktore zyja i aktywne wedkarstwo czyli rzeczne, a opłaty na to wymagane przez RZGW sa kosmiczne co nie znaczy, ze zwiazek ma sie z tym ustawowym bublem zgadzac i pozostawic to bez echa. Prosze ustosunkowac sie do tej wypowiedzi i konkretnie odpowiedziec na zaistniałe fakty bo jezeli jedna strona twierdzi ze tak a druga ze nie to chyba cos tu jest nie wporzadku i ktos nie mowi prawdy. Dziekuje i pozdrawiam

GLUPOTA GLUPOTA I JESZCZE RAZ GLUPOTA ZEBY SPRZEDAC RZEKE ELK NA KTUREJ TYLE LAT WEDKUJEMY .JA MYSLE ZE ZE TO JEST JEDEN WIELKI PRZEKRET I NIEKTURE OSOBY O TYM DOBRZE WIEDZA.GRATULACJE DLA NOWEGO PREZESA I NIECH STARA SIE O NASZE WODY.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.