niedziela, 5 lutego 2023

Szczuczyn

  • 3 komentarzy
  • 6334 wyświetleń

WAKACYJNE SAFARI

 

W dniu 22 lipca dzieci biorące udział w zięciach wakacyjnych organizowanych przez Miejski Dom Kultury w Szczuczynie uczestniczyły w wycieczce do parku linowego i bezkrwawego safari w Zatykach w gospodarstwie ekologicznym rodziny Rudziewiczów. Było to ciekawe doświadczenie – spotkania ze zwierzętami oraz możliwością sprawdzenia swoich umiejętności fizycznych i sprawnościowych.

 

galeria zdjec

Co w opinii uczestników łatwiej jest oglądać czyjeś przejścia po torze sprawnościowym niż samemu tego dokonać, lecz wszyscy spróbowali by przejść tor jeszcze raz.

Tekst: Andrzej Szabelski MDK
Zdjęcia: Monika Czaplicka MDK

sobota, 4 lutego 2023

Ogłoszenie

Komentarze (3)

brawo ! super wypoczynek dzieciakow !!! mozna powiedzic ''trzy w jednym''; podroz! sport! i poznawanie tajemic przyrody!

Wszystko ładnie tylko od kiedy to w Polsce można przewozić osoby na skrzyni na pi-capie? To nie USA, a tym bardzie dzieci. Czyżby nonszalancja opiekunów?

Janek - poziom inteligenci twojej nie dorównuje nawet owym zwierzakom które spacerują po tym "safari" więc stawiając tezę - nie masz zielonego pojęcia o tym na czym to polega i drugie twoja uwaga jest nie warta zachodu - tylko zgryźliwość a nie porównuj do USA bo tam safari nie odbywa się.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.