czwartek, 11 sierpnia 2022

Szczuczyn

Wakacyjna AktywAKCJA w BCK w Szczuczynie

Polski Fundusz Rozwoju ogłosił  2 edycję Programu Wakacyjna AktywAKCJA. Do Programu napłynęło prawie 990 wniosków. Po zapoznaniu się ze wszystkimi zgłoszeniami, Komisja postanowiła przyznać granty aż 104 organizacjom z całej Polski na realizację autorskich wakacyjnych aktywności dla dzieci i młodzieży.

Do Programu Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie  autorski projekt „Polska i Ukraina to jedna drużyna!”, który decyzją Komisji otrzymał 5000 zł.

 

Niebawem rozpoczną się wakacje, a wraz z nimi najbardziej wyczekiwany etap Programu, czyli realizacja wybranych projektów. Nie możemy się doczekać! Tegoroczny wakacyjny projekt jest wyjątkowy! Napisaliśmy go z myślą o ukraińskich mieszkańcach Szczuczyna. Jesteśmy przekonani, że wspólnie spędzony wakacyjny czas pozwoli nam się jeszcze lepiej poznać. Co zaowocuje jeszcze głębszą polsko - ukraińską przyjaźnią.

 

Partnerem programu jest Centralny Dom Technologii CDT.

PS. Pamiętacie fakt, że uczestniczyliśmy w 1 edycji Programu Wakacyjna AktywAKCJA? 


W zeszłym roku otrzymaliśmy również 5000 zł na realizację projektu „Zakręceni Rowerzyści - Kolorowa Gmina Szczuczyn”. Tym bardziej cieszy nas udział w 2 edycji.

 

WIEMY, ŻE RAZEM Z WAMI CZEKA NAS ŚWIETNA ZABAWA!

 

Andrzej Kosmowski / koordynator projektu

Biblioteka – Centrum Kultury w Szczuczynie

 

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Aleja Pamięci w Szczuczynie

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.