wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 9627 wyświetleń

W PKS bez biletu

Na trasie Grajewo - Szczuczyn, kierowcy pośpiesznych autobusów linii warszawskich nie zawsze wydają bilety zwłaszcza młodym pasażerom pomimo, iż pobierają od nich opłatę za bilet.

"Jest to niedopuszczalne, żeby pasażer nie otrzymał biletu po opłaceniu za przejazd. Jest to zwykła kradzież. Proszę kategorycznie domagać się biletu. W każdym autobusie znajduje się w widocznym miejscu informacja o tym, że za brak biletu odpowiada pasażer. Wobec czego w razie kontroli, rewizor będzie się domagał opłaty dodatkowej za brak biletu. Jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce proszę mnie o niej poinformować, podając dzień, godzinę i miejsce zdarzenia" – radzi Marek Kruszyński Kierownik Działu Przewozów Pasażerskich i Marketingu tel. (22) 817 64 20 fax: (22) 823 63 91

e-Grajewo.pl

Komentarze (2)

Inne przypadki tez sie zdarzają np handel jednym biletm, ten sam bilet sprzedawany jest kilka razy innym osobom. Ja np kupiłem bielt z grajewa do szczuczyna. Okazało sie ze jest to bilet do piątnicy, nastepnie kierowca gdy sie zatrzymał na przystanku w gutach odebrał mi ten bilet i sprzedał innej osobie,a ja wrociłem do szczuczyba bez biletu.

Przecież mógł się pomylić naciskając nie ten przycisk i wydrukować bilet do Piątnicy zamiast do Szczuczyna i co miał z tym zrobić ale skoro w Gutach znalazł się pasażer do Piątnicy to ty powinienes dostac drugi bilet do Szczyczyna dziwi mnie to ze płacąc za przejazd nie zażądałeś ważnego biletu zabrakowało ci odwagi ?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.