Wiadomości

  • 16 komentarzy
  • 13916 wyświetleń

Uwaga na światłach!

8.06.2011 r. ok. godz. 12.00 – skrzyżowanie, centrum Grajewa

 

Kierująca oplem kombi zjeżdżając z ul Wojska Polskiego zarysowała jadące prosto z ul. Kopernika na Piłsudskiego bmw. Panie spotkały się dopiero na ul. Konopskiej, gdzie udało się zatrzymać omegę.

 

W ostatnim czasie dokonano przeorganizowania sygnalizacji świetlnej, to kolejna stłuczka na tym skrzyżowaniu. Jak ostrzega policjant z sekcji ruchu drogowego nie wolno jechać "na pamięć". Należy bezwzględnie zwracać uwagę na wszelkie oznakowanie ulic, może ono przecież z różnych przyczyn ulec zmianie!

fot. e-Grajewo.pl

 

 


W związku z zaistniałymi kolizjami  w rejonie głównego skrzyżowania, grajewska policja informuje, że zmianie uległa organizacja ruchu.


Kierowcom jadącym trasą 61 (Łomża -Augustów) światła zapalają się bezkolizyjnie. W momencie, gdy kierowcy z jednego kierunku mają zielone światło z przeciwnego stoją, potem odwrotnie.

Pojazdom jadącym trasą 65 (Białystok - Ełk) w obu kierunkach zapalają się razem 4 światła zielone. 2 na wprost i 2 lewoskręty.

Skręcający w lewo z trasy 65 muszą ustąpić pierwszeństwa jadącym z przeciwka autom, a potem uważać na pieszych.

Zmiana w organizacji ruchu mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drodze zarówno kierowców jak i pieszych.

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i zwracanie uwagi na obowiązujące znaki drogowe.

środa, 18 maja 2022

Wypadek za Mońkami

Komentarze (16)

wcale się nie dziwię że są kolizje kto ustawiał te swiatła to niech sam spróbuje przejechac skrzyżowanie w godzinach szczytu

skrzyżowanie rzeczywiście "przeorganizowano" super,ktos nad tym dlugggggggooooooo myslał

teraz te światła to jedna wielka MASAKRA

Kolejne pomysły GDDKiA. Moim zdaniem poprawiono jedynie bezpieczeństwo a nie przepustowość w ciągu ulic Piłsudskiego i Kopernika. Skomplikowano natomiast znacznie wyjazd z ulicy WP w ulicę Piłsudskiego.

a na czym polega problem ze światłami na tym skrzyżowaniu ?

Czy ktoś przy tej przeorganizacji pomyślał o pieszych?!! Proszę spróbować przejść przez przejście przy starej poczcie,gdzie jeden pas ruchu stoi, a drugi jedzie. Za ciężarówkami nic nie widać!

Głupota ludzka decydentów nie zna granic .To nic innego jak rządzenie zza biurka.Czy ktoś kto decydował o zmianie świateł przeprowadził symulacje chociaż?Pytanie pewnie retoryczne bo napewno nikt tego nie zrobił.Zamiast wziąść się do roboty i zrobić w końcu porządek ze skrzyżowaniem ul.Konopskiej ,Piłsudskiego i Szkolnej to GDDkiA wprowadza innowacje o które nikt ich nie prosił.Coś mi sie wydaje że weszła w życie ustawa że urzędnik ponosi odpowiedziałność w tym finansową za bzdurne pomysły.Może odpowiedzialny urzędnik, który wprowdził zmiany zapłaciłby z własnej kieszeni za szkody wynikłe podczas kolizji.Z poważaniem

hahahhahahahahhahaha MASAKRAAAAAAAAAAA ZMIENCIE TAK JAK BYŁO bO KREW ZALEWA CZŁOWIEKA TAKIE KORKI

O tak kretyńskie rozwiązanie mógł się pokusić tylko uciekinier z psychiatryka. Dlaczego mieszkańcy ulic Kolejowej ,Konopskiej , czy Bocznej nie mogą jechać w lewo do miasta ? Z powodu ,że prawy pas jest notorycznie zajęty trzeba jechać w prawo ,potem na Sportową i Cmentarną i wyjeżdżać przy PKO , ale ja chciałem jechać przecież do Urzędu Miasta czy ZUS .Przy takich przetokach jak w Grajewie zatrzymywanie ruchu najbardziej obciążonej trasy to czysta głupota. Współczuć należy też mieszkańcom ul. Piłsudskiego za smród spalin.

kolejny niewypał.Przecież można tak ustawić
światła by usprawnić ruch i poprawić bezpieczeństwo.
Dużo trudniej jest wyjechać z ul.WP w Piłsudskiego i z Ełckiej w Kopernika.

do dupy z takim rozwiązaniem swiatła są żeby było łatwiej a nie trudniej ten co wymyslił taki układ tych pechowych swiateł niech się puknie w to co nośi pod czapką albo idzie do lekarza

światła miały pomagać na skrzyżowaniach. a tym czasem pogorszyly sytuację
było dobrze a tutaj nie ukrywając spieprzyli tym sprawę

Szok co się dziś działo przy wjeżdzie do Grajewa.korek az od Toczyłowa o godzinie 15 .Kto to wymyślił taką zmianę ,niech zmienią i to szybko bo każdy będzie omijać Grajewo z daleka .A co się będzie działo w sezonie letnim to aż nie chce się myśleć.

dziś korek był aż pod Rajgród, przez jedna głupie światła w GRAJEWIE. zróbcie jak było;

Jest lepiej. POZDRAIAM

jest gorzej i to o wiele było w porządku jak było i tyle

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.