poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 12120 wyświetleń

Uwaga - ślisko!


Zima daje o sobie znać, temperatury spadły, zawiało śniegiem. Przed nami tygodnie z "urokami" tej pory roku. Opady śniegu sprawiają, że na ulicach i chodnikach zalega błoto pośniegowe. Kłopot mają zmotoryzowani, ale też piesi. Jest mokro i ślisko.

W środę 16 stycznia w godzinach rannych na schodach prowadzących od ul. Konstytucji 3 Maja do Central Parku mężczyzna przewrócił się i nie mógł już o własnych siłach wstać.

Przybyli na miejsce ratownicy Pogotowia szybko udzielili wsparcia. Poszkodowany prawdopodobnie złamał nogę, został przewieziony karetką do szpitala.

IMGW -PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Białymstoku w wieczornym komunikacie informuje o dalszych opadach śniegu:

Nazwa biura IMGW -PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Białymstoku
Odniesienie brak ostrzeżenia
Zjawisko / stopień zagrożenia Intensywne opady śniegu
Obszar woj. podlaskie
Przebieg W ciągu 12 godzin od 7 do 19 dn. 16.01. w centralnej i południowej części woj. podlaskiego spadło od 2 cm do 7 cm śniegu.
Prognoza W ciągu następnych 6 godzin opady śniegu rozprzestrzenią się na całe województwo. Prognozowany dalszy przyrost pokrywy śnieżnej od 1 cm do 6 cm.
Uwagi Komunikat przygotowano na podstawie danych z systemu telemetrii, obserwacji systemów detekcji atmosfery i np. informacji obserwatora. Lokalnie zjawiska mogą mieć inny przebieg niż opisany.
Dyżurny synoptyk Wiesław Winnicki
Godzina i data wydania godz. 19:25 dnia 16.01.2013
poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Ogłoszenie Szpitala Ogólnego w Grajewie

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Skrót meczu z WIGRAMI

Komentarze (2)

, Ślisko , pisałam na poczatku stycznia br - prosiłam o zamieszczenie mojej wiadomosci /upadłam na cmentarzu w Garajewie i złamałam reke/. Pomocy udzielił mężczyzna , ktoremu chciałam podziękowac ,ale moderator nie opublikował mojego wpisu.


.

no ale gdzie ten wpis dać - na forum trzeba było wpisać; bo tak napisze ktoś - upadłam i złamałam rękę, dajcie do wiadomości; żeby chociaż zdjęcie tego miejsca dali, na którym ktoś się przewrócił, to nie - upadła i złamała rękę dajcie! i ja myślę że nie wiadomo w jakiej formie - dlatego może czekają żeby coś więcej zebrać, no tak mi się wydaje :)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.