Wiadomości

Uwaga - kolizje drogowe

Uwaga - kolizje drogowe
29.11.2010 r.
Kolizja drogowa

O godzinie 13.30 dyżurny został poinformowany, że na ul. Dolnej w Grajewie doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący volkswagenem - mieszkaniec Grajewie, nieprawidłowo wykonał manewr włączania się do ruchu i uderzył w skodę, którą kierował również mieszkaniec Grajewa. Okazało się, że kierujący volkswagenem 40- latek był w stanie nietrzeźwości. Badanie alkomatem wykazało ponad 1,6 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

30.11.2010 r.
Kolizja drogowa

O godzinie 8.00 dyżurny został poinformowany, że na ul. Piłsudskiego w Grajewie doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierująca renaultem - mieszkanka gminy Grajewo, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i uderzyła w samochód ciężarowy, którym kierował mieszkaniec Nowej Wsi. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwi. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym.

Kolizja drogowa
O godzinie 11.35 dyżurny został poinformowany, że na skrzyżowaniu ulic Braci Świackich i Piłsudskiego w Grajewie doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący Scanią - obywatel Litwy, nie  zachował należytej odległości od pojazdu poprzedzającego i uderzył  w opla, którym kierował mieszkaniec Rudki Tartak. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

02.12.2010 r.
Kolizja drogowa

O godzinie 8.30 dyżurny został poinformowany, że na trasie 61 na odcinku drogi Guty - Popowo doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierujący fiatem – mieszkaniec Ełku, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze uderzył w volkswagena, którym kierował mieszkaniec Grajewa. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. - informuje KPP w Grajewie

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.