piątek, 8 grudnia 2023

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 9211 wyświetleń

Urzędy pracują

Zbliża się długi weekend trwający od 26 do 29 maja

Część Grajewian wyjeżdża na urlopy.

Urzędy w mieście, w piątek - 27 maja pracują tak jak w każdy dzień powszedni:
- Urząd Miejski
- Urząd Gminy
- Urząd Skarbowy
- Starostwo Powiatowee-Grajewo.pl

czwartek, 7 grudnia 2023

Grajewo. Konsultacje społeczne

Komentarze (9)

hahaha!!!! i bardzo dobrze ze urzedy pracuja normalnie! nie zawsze mozna miec dobrze!pozdrowionka dla pracownikow urzedow ;)

kurde źle moja mama pracuje w urzędzie :( i lipa

do jojo: kazdemu nalezy sie odpoczynek wiec sie tak nie ciesz zycze tobie zebys nie mogl z rodzina wyjechac na dlugi weekend aby odpoczac ciekawe kto wtedy by sie cieszyl zebys pracowal ty tak.

wyjeżdzają, chyba na wieś po jajka i wałówkę

Przepraszam uprzejmie, a co to znaczy, że nie zawsze można mieć dobrze? A czy mamy kiedykolwiek lepiej niż inni pracujący? Nie, przepisy obowiązują wszystkich, ale jak przypuszczam powyższa wypowiedź należy do osoby nie pracującej. Powodzenia w szukaniu pracy!

Do jojo. Dzięki za pozdrowienia dla pracujących urzędników. Nie wiem tylko co jest śmiesznego w tym, że pracuje ktoś aby inny nie musiał.

Do urzędasów: Ojojoj jacy nasi urzędnicy nieszczęsliwi, że pracują....To sie zwolnijcie, w czym macie problem.

ja pracuję wszystkie dni w tygodniu i nie stac mnie na wiele rzeczy - urzędy mają soboty i niedziele wolne! i pytacie w czym mają lepiej? nie rozśmieszajcie mnie...
nie mam czasu pobawić się z własnym dzieckiem - jestem robolem, a u nich jest spokój i nie ma stresu - zdąrzymy, nie ma pośpiechu, wyluzujcie...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.