Wiadomości

Urząd Miasta Grajewo informuje

Dofinansowanie usuwania wyrobów z azbestem

Ogłoszenie z dnia 2011-02-04 - dot. przyjmowania wniosków na dofinansowanie usuwania wyrobów zawierających azbest.

Urząd Miasta Grajewo informuje, iż Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku przyjmuje wnioski na dofinansowanie usuwania wyrobów zawierających azbest.

Z dotacji na unieszkodliwienie azbestu mogą skorzystać jednostki samorządu terytorialnego, które poprzez zawarcie stosownych umów z mieszkańcami gminy zainteresowanymi uzyskaniem dofinansowania skierują pozyskane środki do osób realizujących przedsięwzięcia obejmujące unieszkodliwianie azbestu. Dofinansowanie udzielane jest na zadania w zakresie demontażu, zbierania, transportu oraz utylizacji wyrobów zawierających azbest.

Wnioski do WFOŚiGW w Białymstoku samorządy muszą złożyć w terminie do 31.03.2011 r. Dlatego osoby zainteresowane uzyskaniem dotacji powinny odpowiednio wcześniej (nie później niż do dnia 15 marca br.) złożyć do Urzędu Miasta Grajewo podanie o ujęcie ich przedsięwzięcia w składanym przez Urząd Miasta wniosku do WFOŚiGW.

Szczegółowych informacji udziela Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta, pok. 29 w budynku przy ul. Strażackiej 6 lub telefonicznie pod nr 86 273 0815, 86 273 0816.


Regulamin, szczegółowe zasady udzielania dofinansowania oraz sam wniosek wraz załącznikami znajdują się na stronie www.wfosigw.bialystok.pl w zakładce Środki krajowe/Wnioski i pliki do pobrania pod śródtytułem: Wniosek o dotację Azbest/2011.

Urząd Miasta Grajewo
tel. 86 273 0800

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.