wtorek, 16 czerwca 2026

Wiadomości

Urząd Miasta Grajewo informuje

Dofinansowanie usuwania wyrobów z azbestem

Ogłoszenie z dnia 2011-02-04 - dot. przyjmowania wniosków na dofinansowanie usuwania wyrobów zawierających azbest.

Urząd Miasta Grajewo informuje, iż Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku przyjmuje wnioski na dofinansowanie usuwania wyrobów zawierających azbest.

Z dotacji na unieszkodliwienie azbestu mogą skorzystać jednostki samorządu terytorialnego, które poprzez zawarcie stosownych umów z mieszkańcami gminy zainteresowanymi uzyskaniem dofinansowania skierują pozyskane środki do osób realizujących przedsięwzięcia obejmujące unieszkodliwianie azbestu. Dofinansowanie udzielane jest na zadania w zakresie demontażu, zbierania, transportu oraz utylizacji wyrobów zawierających azbest.

Wnioski do WFOŚiGW w Białymstoku samorządy muszą złożyć w terminie do 31.03.2011 r. Dlatego osoby zainteresowane uzyskaniem dotacji powinny odpowiednio wcześniej (nie później niż do dnia 15 marca br.) złożyć do Urzędu Miasta Grajewo podanie o ujęcie ich przedsięwzięcia w składanym przez Urząd Miasta wniosku do WFOŚiGW.

Szczegółowych informacji udziela Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta, pok. 29 w budynku przy ul. Strażackiej 6 lub telefonicznie pod nr 86 273 0815, 86 273 0816.


Regulamin, szczegółowe zasady udzielania dofinansowania oraz sam wniosek wraz załącznikami znajdują się na stronie www.wfosigw.bialystok.pl w zakładce Środki krajowe/Wnioski i pliki do pobrania pod śródtytułem: Wniosek o dotację Azbest/2011.

Urząd Miasta Grajewo
tel. 86 273 0800

poniedziałek, 15 czerwca 2026

Gmina Grajewo buduje instalacje OZE

poniedziałek, 15 czerwca 2026

ZWiK Grajewo. Odczyt wodomierzy

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.