Wiadomości

Uratowany przed zamarznięciem


Dzięki przekazanej przez przypadkowego kierującego informacji grajewscy policjanci uratowali 35 - latka. Mocno wyziębionego mężczyznę mundurowi odwieźli do domu.

Wczoraj około godziny 17:00 dyżurny grajewskiej Policji został poinformowany, że na trasie Kacprowo - Grajewo w przydrożnym rowie leży mężczyzna. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam policjanci znaleźli zziębniętego  mężczyznę, który był wyraźnie pod znacznym wpływem alkoholu i nie potrafił podać swoich danych personalnych. Już po chwili funkcjonariusze ustalili, że jest to 35 - letni mieszkaniec pobliskiej miejscowości. Mocno wyziębionego mężczyznę policjanci przewieźli do domu, gdzie przekazali pod opiekę rodzinie.


Nie bądźmy obojętni – Reagujmy

Każdy sygnał dotyczący miejsc przebywania osób bezdomnych, samotnych, niezaradnych życiowo, a nawet nietrzeźwych może uratować im życie.

- informuje KWP w Białymstoku

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.