Wiadomości

Uratowali trzy osoby

Uratowali trzy osoby
Przekazane informacje od przypadkowych ludzi pomogły grajewskim policjantom uratować trzy osoby od wychłodzenia organizmu.

W miniony piątek funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie trzykrotnie interweniowali wobec osób narażonych na wychłodzenie organizmu. Pierwszą informację dyżurny otrzymał po godzinie 23.00 od przypadkowego przechodnia. Zgłoszenie dotyczyło mężczyzny leżącego na śniegu na Os. Broniewskiego. Natychmiast we wskazane miejsce pojechał patrol. Okazało się, że jest to 35- letni mieszkaniec Grajewa. Czuć było od niego silną woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało przeszło 4,83 promila w wydychanym powietrzu. Kolejne zgłoszenie dyżurny otrzymał niespełna 30 minut później. W Wąsoszu na ul. Mazowieckiej na chodniku leżał 33 – letni  mężczyzna. W jego przypadku badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile. Ostatnia interwencja miała miejsce po godzinie 2:00. Mundurowi otrzymali zgłoszenie, że 23- latek również w stanie nietrzeźwości leży na śniegu na Os. Broniewskiego. Mężczyźni noc spędzili w pomieszczeniach komendy.

Ponawiamy apel do wszystkich mieszkańców powiatu grajewskiego. W przypadku ujawnienia osób narażonych na wyziębienie, prosimy niezwłocznie nas informować, dzwoniąc na numer 997 lub 112.


NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI!


Wystarczy jeden telefon żeby uratować życie człowieka!

poniedziałek, 18 października 2021

Trwa wymiana antenowych nadajników telewizji naziemnej

poniedziałek, 18 października 2021

Sołectwo Pieńczykowo uhonorowane

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.