środa, 25 maja 2022

Wiadomości

  • 17 komentarzy
  • 13473 wyświetleń

Uratowali tonące dziecko

Dwóch policjantów z Grajewa uratowało życie siedmiolatce, która jadąc na rowerze wpadła do stawu. Dziecko zostało odwiezione do szpitala na obserwację.


10 maja 2011 r. około godziny 13.00 policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Grajewie pełnili służę w miejscowości Miecze w gminie Rajgród. W pewnym momencie, gdy byli na jednej z posesji zostali zaalarmowani przez kobietę z sąsiedztwa, o tym, że w pobliskim stawie tonie dziecko. Mundurowi natychmiast ruszyli na ratunek. W stawie policjanci zauważyli tonąca dziewczynkę. Dziecko miało trudności w utrzymaniu się na powierzchni. Mundurowi bez chwili wahania wskoczyli do wody i wyciągnęli dziewczynkę na brzeg. Funkcjonariusze udzielili jej pierwszej pomocy. Na szczęście nic jej się nie stało. Jak się okazało siedmiolatka jeździła na rowerze w pobliżu stawu. W pewnym momencie straciła równowagę i wpadła do wody. Na miejsce przyjechała karetka pogotowia, która zabrało dziecko do szpitala na obserwację - informuje KPP

Komentarze (17)

po co ro wstawiać na e- gr5ajewo ?

super, gratuluję i życzę zdrowia dziewczynce

A w stawie wody do kolan :)

jako świadek, pragnę zauważyć, że powyższa historia jest troszkę przekolorowana. pozdrawiam twórcę tekstu :)

lolo. po to trzeba to wstawiać żeby ludzie nie stracili wiary w drugiego człowieka, żeby wiedzieli że możesz na kogoś liczyć....i że Policja nie tylko wypisuje mandaty :)
chwała i cześć policjantom
a dziewczynce dużo zdrówka :)

Gratylacje dla naszych mundurowych.

Gratuluję i zycze powrotu do zrowia dziewczynce , która aktualnie lezy w szpitalu .

Hej Swiadek! , to dlaczego ty nie uratowałeś, szkoda ci było kolan umoczyć, jak dziewczynka tonęła? a teraz takiś mądry!!!

Policjantom życzę awansu, dziewczynce zdrowia, a rodzicom ROZUMU!!!!

do kibica dziecko nawet w wodzie do kolan może sie utopić

dlaczego moj komentarz nie zostal dodany? zeby ludzie sobie dalej mogli spekulowac ???;> to nie jest fer

tylko widzicie jak policja źle zrobi, to obsmarujecie od stóp do głów, a jak uratuje dziecku życie to "woda była do kolan" nic wielkiego.....

super szacunek dla policjantow za odwage!

policjanty zrobili swoje i tak jest spoko

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.