wtorek, 28 czerwca 2022

Wiadomości

  • 18 komentarzy
  • 12664 wyświetleń

Uniknął zderzenia na 61

W dniu 18.06.2009 r. w godzinach popołudniowych, na trasie Szczuczyn - Grajewo, na drodze nr 61 w połowie odcinka między rondem a mostem na rzece Wissa, w terenie niezabudowanym, doszło do wypadku.

Według wypowiedzi pokrzywdzonego, którym jest kierowca narodowości litewskiej, zawinił trzeci kierowca, który jadąc od strony Grajewa wymusił pierwszeństwo, przez wciśnięcie się między dwa pojazdy. Kierowca litewski chcąc uniknąć zderzenia, odruchowo skierował swój pojazd w prawo i zsunął się do rowu. Jest wątpliwe, czy kierowca z „trzeciaka” oddalając się zauważył, że spowodował wypadek. W łzach młodego Litwina widać było wielką gorycz.

Rzeczywiste przyczyny wypadku ustali Policja. 

(Tekst i foto: STS)

Komentarze (18)

są na tym swiecie przygłupy co jeżdzic nie umieją

I ma chłopak przewalone a jak by nie zjechał to pewnie zabił by kogoś z osobówki ale szef by go z roboty nie wywalił.

I kto mu dal prawo jazdy ??

pierwszy raz widze kiedy litwin sie poswieca

Nic by nie było żeby nie te rowy..
Po co oni wogłes są??
Tylko przeznie samochody się obalają i dachują..
na co ta sodomA!!!!!!!!!!!!!!!!

Szkoda chłopa, w sumie to nie jego wina była...

wielki korek byl, nie moznabylo wyjechac ...

Mam nadzieję że policja znajdzie tego "trzeciego" i zasoli mu niezły mandat!!!!!!!!!!

brawo dla Kierowcy tira. Dobrze, że nic mu się nie stało.

ludzie to nie autostrada ZWOLNIJCIE.... tak się wam spieszy????

Takiemu idiocie jadącemu na trzeciego od razu bym zabrała prawo jazdy .Taki dureń w tym czasie myśli tylko o sobie.

Pewnie , ze szkoda chłopa , ale to pewnie jeden przypadek na 100000, kto jezdzi tą drogą to doskonale wie co Ci litwini wyprawiaja??a zwłaszcza z lawetami . tirami osbowkowkami jak je prowadzą ??? Dziwna SPRAWA? bo niedawno byłem na liwie i o dziwo ONI u siebie jada bardzo wolno i bardzo spokojnie?? a u nas szaleją!!!moze by tak łaskawie ktoś tym sie zajoł??a nie chować sie po bramach i krzakach panowie POLICJACI??

Jada u siebie jada... jak aniolki. Czemu? Bo maja tam potworne kary, a u nas to sie smieja ze dadza 50 zl i sie wykupia. Wstyd

Na tyle samochodów może by było warto zrobić szersze drogi. Ale nie martwmy się obwodnica Szczuczyna powstanie w 2100 roku a autostrada SZCZUCZYN - GRAJEWO w 3456 roku :) wtedy będzie można normalnie jeździć.
P.S. Jak dalej będziecie wybierać takie władze w Szczuczynie, to będziecie mieli takie drogi !!

do prezesa rowy w Polsce sa po ze jak sie nie zabijesz w zderzeniu aut to sie utopisz w rowie hehe po to kopia

często widzę jak ALLAH prowadzi Litewskich kierowców potrafią na podwójnej ciągłej w zakręcie brać po kilka aut na raz, gdzie jest tak bardzo znana w Polsce Grajewska POLICJA swoim nowym nieoznakowanym autem, moim zdaniem powinni jeździć trasę SZCZUCZYN-GRAJEWO-RAJGRÓD i karać litewskich piratów aż do skutku, a nie rodaków z Grajewa ganiać, w tej kolizji ucierpiał Litwin ale zazwyczaj Polacy są poszkodowani, GRAJEWIAK potwierdzam na Litwie jeżdżą jakby mieli anemie tak powoli tylko u nas piratują

Moze czas zrobic oddzielny pas ruchu dla kierowcow samochodow dostawczych. A na piratow jest policjia ktora jak zwykle spi!!!!

toomx i inni podobnie myślący. Macie rację i tylko rację. Policja przeniosła się do tzw.
biur na kawę, pozostawiając drogi, ulice, chodniki, czy też zakłócania ciszy przez młodzież pod blokami przez całe noce, w gestii: >Róbta co chceta!Jak oni parkują

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.