Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 11269 wyświetleń

Ukradł paliwo i jechał po pijanemu

Wczoraj o godz. 17.20 w  Szczuczynie na stacji paliw obywatel Litwy zatankował paliwo po czym odjechał bez uiszczenia opłaty. Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży. Okazało się, że jest nietrzeźwy. Obywatel Litwy za kradzież i jazdę pod wpływem alkoholu odpowie przed Sądem.

Wczoraj o godz. 17.20 dyżurny KPP w Grajewie został poinformowany o kradzieży na stacji paliw w Szczuczynie. Kierujący samochodem osobowym marki Audi zatankował paliwo na kwotę blisko 270 zł po czym odjechał w kierunku Łomży nie płacąc za nie. Dyżurny natychmiast poinformował inne jednostki policji. Poszukiwany samochód został zatrzymany przez policjantów z Łomży. Za kierownicą siedział 46 – letni obywatel Litwy. Okazało się, że nie tylko nie zapłacił za zatankowane paliwo, ale również kierował samochodem pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, iż mężczyzna miał 2,2 promila alkoholu w organizmie. Za kierowanie pod wpływem alkoholu grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2, a za kradzież paliwa do 5 lat. - informuje KPP Ggrajewo

Komentarze (5)

i bac tu dobry jak oni takie numery wyprawjaja

A co w tym dobrego?Że ukradł paliwo ,czy że jechał samochodem po pijaku?Pewnie był juz tak zamroczony alkocholem że nie zapłacił po zatankowaniu.Całe szczęście że przy tak dużym ruchu na trasie 61 nie spowodował wypadku.Więc chyba nie ma w tym nic śmiesznego,ani zabawnego.Z poważaniem.

Kompletnie tego nie rozumiem:"Za kierowanie pod wpływem alkoholu grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2 (!!!), a za kradzież paliwa do 5 lat(!!!)"
Dlaczego jest taka dziwna kwalifikacja czynów i odpowiedzialności za nie??

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.