środa, 19 stycznia 2022

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 12893 wyświetleń

Ujęty w kilka godzin

 
     78-letnia kobieta została zabita. Kilka godzin później policjanci zatrzymali jej wnuczka. Podejrzewają, że to on jest sprawcą tej zbrodni. Teraz funkcjonariusze wyjaśniają jaki był motyw zabójstwa.

     Wczoraj około godziny 18:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie otrzymał informację o znalezieniu w jednym z domów we wsi koło Szumowa zwłok 78-letniej kobiety. Wszystko wskazywało, że jej śmierć nie była przypadkowa. Policjanci ustalili, że na podwórku koło domu nie ma roweru, którym zwykle jeździ jej wnuczek. Poprosili funkcjonariuszy z sąsiadującego powiatu ostrowskiego o sprawdzenie, czy nie ma go u dziewczyny. Ten trop okazał się trafny. 24-letni mężczyzna właśnie tam został zatrzymany. W rozmowie z policjantami przyznał, że kilkakrotnie uderzył babcie drewnianym kołkiem. Nie był jednak w stanie odpowiedzieć dlaczego to zrobił. Był pijany. Badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań. Dzisiaj będzie przesłuchiwany przez prokuratora. Jeżeli policyjno-prokuratorskie ustalenia zostaną potwierdzone i okaże się, że to on jest sprawcą zabójstwa, zgodnie z kodeksem karnym grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

KWP w Białymstoku
 

Komentarze (8)


co sie dzieje w dzisiejszych czasach... brak slów....:( i co teraz z nim zrobic.. moze to samo??

Nic tylko wnuczka za jaja i na gałezi powiesić. Niech się pomęczy

zwierzęcy świat. Kto dziko silny wygrywa i przetrwa tą historię. A jakie prawo tym rządzi? DEGRADACJA SPOłECZEńSTWA!

ja to bym zrobił z nim to co on ze starószką bym go za jaja i na wieszak hehe . CO ta kobieta renty nie oddała mu czy co?? to jakies nieporozumienie

To jes nie mądre żęby wnuczek czy wnuczka zabił swoją babcię czy to mądre ?xD


Zrobić z wnuczkiem to samo,co on zrobił z babcią!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.