środa, 28 lutego 2024

Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 11274 wyświetleń

Udany rok w SP 2

Ponad 600 uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Adama Mickiewicza w Grajewie pożegnało rok szkolny 2006/2007. W opinii uczniów i nauczycieli było to udane dziesięć miesięcy.

Międzynarodowe sukcesy

- Rok szkolny 2006/2007 był bardzo pracowitym i interesującym okresem, obfitym w osiągnięcia naszych uczniów. Na uwagę zasługuję wysoki wynik sprawdzaniu zewnętrznego w klasach VI, organizowanego przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Łomży – podsumowuje Urszula Mazurek, dyrektor szkoły.
Minionym roku szkolnym to także indywidualne sukcesy uczniów szkoły. Aga Jagielska, Dariusz Rogiński oraz Mateusz Klimaszewski zostali laureatami wojewódzkich konkursów z j. angielskiego, matematyki oraz historii. Ponadto Mateusz zwyciężył w międzynarodowym konkursie matematycznym „Kangur”. 

Dzieci: „Było fajnie”

- Zdałem do następnej klasy, nie miałem żadnych problemów z nauką. Ogólnie lubię chodzić do szkoły, najbardziej interesuje mnie matematyka, z której mam piątkę – mówi Bartek z III b. 
- To był dla mnie udany rok. Nauczyłam się w nim więcej niż w poprzednich latach. A no i wygrałam konkurs recytatorski „Baje, bajki, bajeczki” – cieszy się Aleksandra Purwin, uczennica IV c.
- Od września idę do gimnazjum. Ciężko będzie mi rozstać się z podstawówką. Ostatni rok był fajny, uzyskałam świadectwo z wyróżnieniem (średnia ocen 4,90). Z egzaminu „szóstoklasisty otrzymałam 35 na 40 punktów – dodaje Justyna Kowalska, z VI c.

Wakacje w domu lub u rodziny

Koniec roku szkolnego to dla dzieci zarazem początek wakacji. Z wypowiedzi uczniów wynika, że większość z nich letni wypoczynek spędzi w domach oraz u rodziny. Dzieci z terenów wiejskich deklarują chęć pomocy starszym w pracy na roli.
- W wakacje jak co roku będę siedziała w domu. W lipcu pojadę na dwa tygodnie do cioci, która mieszka w Warszawie. W sierpniu wybieram się na wieś do prababci, aby jej pomagać - opowiada dwunastoletni Mateusz.      
Co ciekawe na wakacje nie wybiera się także dyrektor szkoły, która w tym czasie planuje zająć się remontem domu.    

Adam Mazurek

Galeria zdjęć

Komentarze (8)

łooo Bartus a ty skad tam sie wzieles;p xD

Justyna! Moje gratulacje!

Dwójka RZĄDZI , to najlepsza szkoła pod słońcam ( poza East High w Ameryce ) , ale i tak jesteśmy najfajniejsi i najlepsi ... Pozdróffka dla wszystkich Nauczycieli i SUPER uczniów... KISS FOR EVERYBODY

najważniejsze ze teraz są wakacje !!! xD

Dwójka to najlpesza szkoła pod słońcem!!!!!!!!!!!!!!! Szczególnie z takimi fajnymi uczniami......... :*

Ta a czworka i tak jest najlepsza u was to wszystkie klasy so sklocone ja nie wiem jak wy sobie dacie rade w gimnazjum u nas 6 klasy to tak jakby jedna klasa

o widze Pawełka !! na drugim zdjęciu :D
Pozdro i buziaczki dla Niego :* :* :*

SP2 jest najlepszą Szkołą..Sp4 tylko się tak chwali że oni się nie kłócą i woglEe a ja wiem swojee..nie jest to najlepsza szkoła Zato Sp2 tak...Pozdro dla nauczycieli i uczniów Fajnych z Sp2.. :*:*

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.