środa, 17 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 7874 wyświetleń

Uczniowie LO na E(x)plory!


Konkurs Naukowy E(x)plory ma na celu rozwijanie zainteresowań naukowych młodzieży, poszerzenie jej wiedzy oraz rozwijanie naukowych pasji i zainteresowań.

Projekt uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Grajewie "Stacja dokująca do smartfona DONUT” Karola Bieńkowskiego i Damiana Hoduna, został zgłoszony na konkurs i przeszedł do II etapu, który odbył się 17 lutego br. w Warszawie.

 Jury Konkursu to pracownicy najbardziej prestiżowych uczelni wyższych i instytucji naukowych w Polsce, posiadający stopień naukowy doktora lub wyższy. Podczas sesji konkursowej jurorzy pojedynczo podchodzili do poszczególnych stanowisk, prosili o zaprezentowanie projektu i zadawali pytania. Uczestnicy w tym czasie musieli zwięźle i zrozumiale opowiedzieć o swojej motywacji do zajęcia się tym właśnie tematem, o celu swoich badań, o sposobie w jaki prowadzili badania oraz o wynikach i wnioskach.

Wprawdzie  Karolowi i Damianowi nie udało się przejść do III Międzynarodowego etapu, ale  i tak wielkim sukcesem było zakwalifikowanie się do II etapu. Re(x) to jednodniowe wydarzenie, na którym mieli okazję poznać innych młodych naukowców, wykładowców uczelni wyższych oraz przedstawicieli firm rozwijających innowacje. Wszyscy im gratulujemy i życzymy dalszych pomysłów i sukcesów.


wtorek, 16 kwietnia 2024

Kolejny sukces "Jedynki"

Komentarze (3)

To dlatego na orkiestrę nie chodzi :)

Gratulacje zdolniachy !!! Trzymam kciuki i życzę więcej sukcesów !!!

Karol i Damian! SERDECZNE GRATULACJE!!! JESTEŚMY Z WAS DUMNI :-)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.