niedziela, 17 października 2021

Wiadomości

Uciekał kradzionym VW

Uciekał kradzionym VW

Zambrowscy policjanci odzyskali skradzionego na terenie Niemiec volkswagena. Zatrzymali także uciekającego nim 32-latka. Teraz Litwin za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

Wczoraj około południa funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego w Zambrowie zatrzymali w okolicach miejscowości Ostróżne volkswagena, który przekroczył dopuszczalną prędkość. Gdy policjanci chcieli wylegitymować kierowcę, ten nagle ruszył i odjechał z miejsca kontroli. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli za nim pościg. Mężczyzna w passacie nie reagował na sygnały nakazujące zatrzymanie i lekceważąc znaki drogowe i obowiązujące przepisy uciekał dalej. Jadąc z prędkością momentami przekraczającą 200 km/h niebezpiecznie wyprzedzał kolejne pojazdy, nie zwracając uwagi na innych uczestników ruchu. Po blisko 10 kilometrowym pościgu mężczyzna został zatrzymany. Okazało się, że volkswagen był skradziony na terenie Niemiec. Natomiast tablice rejestracyjne pochodziły z kradzieży od innego auta na Litwie. Passat został zabezpieczony na policyjnym parkingu, a 32-letni obywatel Litwy trafił do aresztu.

Zambrowscy funkcjonariusze ustalają teraz jego udział w kradzieży pojazdu. Dodatkowo mężczyzna odpowie, także za szereg wykroczeń, które popełnił podczas ucieczki. informuje – oficer prasowy KPP w Zambrowie

sobota, 16 października 2021

Rewitalizacja Centrum Grajewa

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.