czwartek, 27 stycznia 2022

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 13379 wyświetleń

Twój cenny 1 % podatku

1% podatku to 100% daru serca

  Zarząd i Rada Fundacji na Rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego zwracają się do tych z Państwa, którzy w najbliższych dniach będą składać zeznanie podatkowe z serdeczną prośbą o przekazanie kwoty stanowiącej 1 % podatku należnego za 2009 r. na Fundację.

-  By odliczyć 1% należnego podatku za 2009 r. wystarczy w zeznaniu podatkowym podać:
  Fundacja na Rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego, numer KRS 0000234420,  a Urząd  Skarbowy  sam przekaże pieniądze na konto Fundacji.

-  Mają do tego prawo również podatnicy prowadzący działalność gospodarczą opodatkowani  podatkiem liniowym.
-  Po otrzymaniu PIT-u z ZUS można dokonać rozliczenia podatku poprzez wypełnienie PIT-37 (zeznanie o wysokości osiągniętego dochodu w roku podatkowym), a osoby dodatkowo prowadzące działalność gospodarczą PIT-36.
         Dzięki  wsparciu jakie otrzymaliśmy od Państwa poprzez wpłatę 1 % należnego podatku, dotacji i licytacji Fundacja zakupiła wiele specjalistycznych urządzeń potrzebnych pacjentom.

     
       Po raz kolejny liczymy więc na lokalny patriotyzm mieszkańców Powiatu Grajewskiego i pacjentów Szpitala, przekonanych tak jak Fundacja, że Szpital położony i sprawnie funkcjonujący w powiecie, to dobro, którego nie można stracić.


FUNDACJA NA RZECZ ROZWOJU SZPITALA GRAJEWSKIEGO
19-200 GRAJEWO, ul. Strażacka 6B
tel. 086 273 84 63  fax 086 273 84 62
konto bankowe Fundacji:
Bank Spółdzielczy  w Szczuczynie O/Grajewo
Nr 16 8768 1013 1310 4421 2000 0010
Bank nie pobiera opłat

 


środa, 26 stycznia 2022

Młodzi kadeci na szkoleniu w górach

Komentarze (12)

To dobry pomysł, że w internecie podaliście dane,gdzie skierować 1% podatku, bo nie każdy umie je znależć w innych miejscach.

grajewski szpital - co to jest??????????????? zawiodłem się na nim. Po operacji na serducho miałem zrobić echo w ciągu tygodnia ale pani doktor która miała to zrobić nie miała nigdy czasu -musiałem czekać aż miesiąc . TAKI TO JEST GRAJEWSKI SZPITAL.


Panie Wiesławie ! Przecież nie w Grajewskim szpitalu miał Pan operację. Nie zgłosił się Pan gdzie indziej, gdyż są dłuższe kolejki. Czy czuje się Pan "lepszym" pacjentem żądając szybkiego załatwienia podczas gdy inni czekają? (lista kolejkowa dostępna w gabinecie ECHA). Jeśli się Pan źle czuł to echo miałby pan wykonane po przyjęciu do szpitala, ale chyba nie było źle...

a my z mężem przekazaliśmy swoje 1% na konto grajewskiego szpitala- może w końcu uda się im kupić ten potrzebny wszystkim aparat do USG. Pozdrawiam wszystkich, którzy myślą podobnie.

A może ktos z fundacji wytłumaczy dlaczego aparat do USG - bo z tego co sie orjentuje to są juz w grajewskim szpitalu trzy takie aparaty - czy nie ma już potrzebniejszego sprzetu ?

Pytanie za 100 pkt. Czy ww. materiał jest materiałem sponsorowanym, czy nie, bo jeżeli nie to rozumiem, ze e-grajewo zamieści również informacje i artykuły o innych organizacjach pożytku publicznego działających w Grajewie, o ile te przekażą im materiały.

EWA III, brawo.
Ja również zrobiłem to samo. Zdecydowanie wolę przekazać pieniądze na lokalny cel, niż miałyby one trafić do Warszawy a stamtąd nie wiadomo gdzie, np. na remont nikomu nie potrzebnego dworca we Włoszczowej albo dofinansowanie którejś z partii - może nawet tej, której nie lubię, ale napewno nie trafiłyby z powrotem do Grajewa. A tak mam pewność, że zostaną one spożytkowane tutaj, w Grajewie. Chociaż tyle (a może aż tyle) można zrobić wpisując parę cyferek na rozliczeniu.

Pozdrawiam myślących tak samo.

DOKLADAM SIE .MIESZKAM OD8U LAT W WARSZAWIE, ALE MOJE KORZENIE SA Z GRAJEWA.PRZESYLAM LINKA Z ARTYKULEM DALEJ , Z ZACHETA DLA MOICH ZNAJOMYCH.

Dzisiaj wysłałem PIT-y. 1% przekazałem na FUNDACJĘ NA RZECZ ROZWOJU SZPITALA GRAJEWSKIEGO. Uważam, że trzeba wspierać instytucje na naszym terenie, gdyż jeśli nie my to kto?

no i wlaśnie są jeszcze inne organizacje pożytku publicznego w naszym miescie , tyle że nie maja kaski na zamieszczanie reklam na portalach i w prasie jak mi wiadomo media tego nie czynią gratis.Wiadomo ż elatwiej promować szpital bo zwykle ktos tam z naszej rodziny trafia lub my sami . Ulotki o innych organizacja pozytku publicznego są w Urzędzie Skarbowym

trzeba było podać to wcześniej, bo ja swój PIT juz rozliczyłam prawie 2 m-ce temu i 1% przekazałam gdzie indziej...

a jak nie korzystałem z usług naszego szpitala to zawsze przekazywałem 1% ale jak w tym roku skorzystałem to chętnie bym oddał na inny cel

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.