niedziela, 26 maja 2024

Sport

  • 16 komentarzy
  • 11686 wyświetleń

TRUNIEJ ŻAKÓW 10 XII

    W Hali Sportowej MOSiR w Grajewie odbył się VIII Podlaski Świąteczny Turniej Żaków Pamięci Wojciecha Chylińskiego o puchar burmistrza miasta. Udział wzięło osiem zespołów rocznika 1994 i młodsi z województwa podlaskiego i warmińsko - mazurskiego.


   Zwyciężyli młodzi piłkarze ŁKS - u Łomża (trener Sławomir Stanisławski), którzy w finale pokonali Sokół Sokółka 1 : 0. W meczu o trzecie miejsce Mazur Ełk wygrał z Tęczą Oracze 3 : 1. Kolejne miejsca zajęli: Sokół Biała Piska, Olimpiaz Zambrów, Hetman Białystok i MOSiR Grajewo. Królem strzelców z 7 bramkami został Patryk Koszycki z Sokoła Biała Piska, a miano najlepszego bramkarza przyznano Jakubowi Zielewiczowi z ŁKS - u Łomża. Mecze społecznie sędziowali Wiesław Wlizło i Izydor Polkowski z Ełku.


     W trakcie turnieju młodzi zawodnicy mieli okazję do spotkania i wspólnych zdjęć z zawodnikami  kadry legendarnego trenera Kazimierza Górskiego - Zygmuntem Kalinowskim, Piotrem Czachowskim i Janem Domarski oraz synem Pana Kazimierza - Dariuszem.


W.J.

Galeria zdjęć e-Grajewo.pl


 

Komentarze (16)

tecza oracze, hahahaha, boje sie o nogi mlodych zawodnikow, nawet w nazwie juz maja ze sa kosiarze

ŁKS hahahaha

NIE NO KTO LOMZE I WIDLY ZAPROSIL?

,, Mzaur " hahahahaha :|

Mazur jest fajny a ŁKS nie

Jaki to rocznik grac bedzie?

Grqjewo wygra hehehe.

heheh ja tam sie nie boje moze wygramy hehe sie obaczy juz wkrótce 3majta sie i trzymajta za nas kciuki i oooo dzieki z góry pa i zapraszam na obejrzenie buzka

jakoś sie wygra, musimy wygrać

podaje kolejność:
1.Łks
2.sokół
3.mazur
4.olimpia
5.tęcza
6.znicz
7.HETMAN BIAŁYSTOK
8.GRAJEWO

grajewo to leszcze przegrali z kazdym po 8-0 inne druzyny rozgrywali pilke i grajewo kopalo tylko pilke aby kopac

a dlaczego wszystkie drużyny dostały plakaty Orłów Górskiego tylko drużyna Grajewa nie dostała? Są równi i równiejsi? Czego wy te dzieci uczycie? Pan który je rozdawał jest pedagogiem. Wykazał się pedagogicznym podejściem nie ma co! Brawo dla organizatorów, życzę więcej tak prowadzonych akcji, poktórych dzieci płaczą! A miała to być impreza dla dzieci....... Tylko cenzura niech to poakże, bo inaczej nikt nie będzie wiedział jak należy traktować wszystkich równo!!!!!

niech grajewiaków poprowadzi ktoś kto chce ich czegoś nauczyć i ma pojęcie o graniu.może to da jakiś wynik.

Ale słabe grajewo

Grajewo przegrało z Hetmanem

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.