Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 13536 wyświetleń

Troje dzieci i 3 promile

Alkohol i łzy
Pijanych rodziców zatrzymali wczoraj po południu sejneńscy policjanci. W takim stanie kobieta i mężczyzna opiekowali się trójką swoich córek. Noc spędzili w izbie wytrzeźwień.
Wczoraj około godziny 14:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sejnach odebrał zgłoszenie o pijanych rodzicach we wsi Bubele. Na miejsce pojechał policyjny patrol. Drzwi do domu były zamknięte, a na pukania nikt nie odpowiadał. Ze środka dobiegał płacz dzieci. Policjanci weszli do środka przez jedno z niedomkniętych okien. W domu były trzy dziewczynki w wieku 3, 6 i 9 lat oraz ich pijani rodzice. W niedogrzanym mieszkaniu był bałagan. Na podłodze wśród porozrzucanych ubrań i rzeczy siedziały dzieci. Ich rodzice 28-letni ojciec i o rok starsza matka byli zaskoczeni wizytą policjantów twierdząc, że z dziećmi nie dziej się nic złego. Funkcjonariusze zbadali trzeźwość kobiety. Alkomat wykazał blisko trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna odmówił badania trzeźwości, jednak jego zachowanie i wygląd wskazywały na to, że również on jest pijany. Oboje zostali zatrzymani i noc spędzili w policyjnej izbie zatrzymań. Dziewczynki zostały zabrane karetką pogotowia na oddział dziecięcy szpitala w Sejnach.
Policjanci skierowali sprawę do Sądu Rodzinnego i Nieletnich z wnioskiem o skontrolowanie władzy rodzicielskiej. Najprawdopodobniej jeszcze dzisiaj zapadnie decyzja co do dalszego losu dzieci.

Za ścianami naszych mieszkań zdarzają się rodzinne dramaty, w których najbardziej cierpią bezbronne i niewinne dzieci. Źródłem awantur najczęściej jest alkohol, który przelewa się razem z dziecięcymi łzami. Dlatego szybki, nawet anonimowy sygnał od sąsiadów może przerwać gehennę najmłodszych. Nie bądźmy obojętni na dziecięcą krzywdę.
KWP w Białymstoku

wtorek, 23 lipca 2024

Ogłoszenie UM w Grajewie

Komentarze (7)

Co za kompletny brak odpowiedzialnosci Ludzie co wy robicie!!!!!!!!!!!!to sa wasze dzieci!!co jest wazniejsze bezpieczenstwo dziecka czy zaspokajanie wlasnych potrzeb i to na dodatek alkoholowych!!!!!!!!

NAJLEPSZY BLOK 7 NA POŁUDNIU TAM DZIEJE SIĘ MAGIA.

po prostu żAL NA 102!!

poprostu szkada gadac, co to sie dzieje! Chciało sie miec dzieci to i teraz je człowieku wychowaj w dogodnych warunkach, czyń tak by czuły sie w domu bezpiecznie, a nie bały sie wracac do domu...aj...przykro jak chol...:(

gdyby sciany mogly mowic to uslyszal bys wiele

dzieci nie prosiły sie na świat a rodzice jak chcieli miec dzieci niech teraz o nich dbaja a nie urzadzaja se imprezki i krzywdza pzy tym dzieci.Drodzy rodzice...pokażcie odrobiny zainteresowania tymi dziećmi one naprawde same nie prosza się na ten zwariowany świat.pozwulcie im sie rozwijac jak najlepiej bo złodziji,bandytów,pijaków jest naprawde dość wystarczajaco a nawt i za dużo.PAMIETAJCIE-dobro dzieci najwarzniejsze.


powiem to tak: sa tacy co dzieci miec nie moga z roznych powodow (a bardzo chcieliby je miec),a ci co juz je maja nie potrafia ich kochac i nic im dac! to jest okropne i strasznie niesprawiedliwe!!!!!!!!
Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.