Kraj

Tragiczny wypadek na 61


28–letni obywatel Łotwy zginął w wypadku jaki miał miejsce na trasie krajowej nr 61, w miejscowości Zaruzie. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają łomżyńscy policjanci.

Dzisiaj, tuż po godzinie 4:00 dyżurny łomżyńskiej Policji został poinformowany, że na trasie krajowej nr 61 miał miejsce wypadek drogowy. Na miejsce natychmiast pojechali mundurowi. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 28-letni kierowca poruszający się oplem omega z przyczepą campingową na łotewskich numerach rejestracyjnych jechał z Ostrołęki w stronę Łomży. W miejscowości Zaruzie, po ominięciu mostu na rzece kierujący nagle zjechał na prawe pobocze drogi, następnie uderzył w barierkę ochronną i wjechał do rowu. Przyczepa po odczepieniu się od auta, przekoziołkowała na przeciwległy pas i uległa zniszczeniu. Niestety kierowca zginął na miejscu. Przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają łomżyńscy policjanci. – oficer prasowy KMP w Łomży

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.