Wiadomości

  • 16 komentarzy
  • 10236 wyświetleń

Tragiczny biwak


- W dniu 9 lipca br. (sobota) w godz. rannych tutejsza jednostka Policji została powiadomiona przez dyspozytora PSP w Grajewie o ujawnieniu zwłok mężczyzny w Jeziorze Toczyłowskim w rejonie ośrodka wypoczynkowego w Boguszach. Zwłoki denata zostały znalezione przez rybaków. Po wyłowieniu z jeziora zostały przeprowadzone wstępne oględziny zewnętrzne. Na tym etapie nie były znane dane osobowe. W wyniku dalszych czynności procesowych ustalono tego samego dnia personalia denata. Okazał się nim mieszkaniec Grajewa, młody mężczyzna w wieku lat 30. Na bazie zebranego materiału ustaliliśmy, że denat wspólnie z dwoma kolegami w dniu 6 lipca udał się na biwak nad Jezioro Toczyłowskie w okolice Bogusz, tam spożywali alkohol. Koledzy pozostawili denata nad jeziorem i do chwili znalezienia zwłok „słuch o nim zaginął”. Wstępne oględziny ciała nie stwierdziły zewnętrznych obrażeń, wyklucza się w tej fazie udział osób trzecich. Nie znamy okoliczności jak denat znalazł się w wodzie. Zwłoki zostały zabezpieczone w prosektorium, następnie przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Białymstoku w celu przeprowadzenia szczegółowej sekcji zwłok. Oczywiście będziemy wyjaśniać czy zdarzenie było z udziałem osób trzecich czy to nieszczęśliwy wypadek.

Ostrzegamy tym samym przed spożywaniem alkoholu i narażaniem siebie i innych na podobne zagrożenia – sierż. sztab. Grzegorz Kosiński KPP Grajewo.

Jeśli posiadasz informacje, które mogą byc pomocne przekaż swoje uwagi i spostrzeżenia tel. zaufania KPP 272-22-22Komentarze (16)

Współczucia dla żony zmarłego i dziecka.
Współczucia dla rodziców zmarłego.
Trzymajcie sie.

Mój kolega znalazł ciało tego człowieka jak był na rybach !

Nieźle alkohol robi swoje.Ludzie nie przesadzajcie tak z tym piciem!!Można wypić jednego browarka na jakiś czas,ale nie upijać się do utraty świadomości...

wyrazy żalu i współczucia rodzinie denata [*][*][*]. a tak na marginesie to dlaczego zamieszczone zdjęcie jest znad rzeki i zrobione dawno temu? a nie aktualne?

Tragiczny piwak

Śmierć na własne życzenie!!

ko0ndolencje dla rodziny zmarłego

stracilem brata przez ten biwak. najwyzsze wyrazy wspolczucia reszcie rodziny

spoko gosć był ale podobno go zabili i utopili !!!!po sekcji zwłok stwierdzono ze nie miał wody w płucach to jest szok ludzie co sie dzieje na tym jebanym świecie gdzie policja ??!!!![*][*][*][*]

[*] [*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]
kondolencje dla rodziny !!!!!!!!!!!!

spoko gosc znalam jego tylko szkoda ze taka glupia smierc bezmyslnosc kondolencje dla rodziny

+Boże co na tym świecie teraz się wyprawia jest coraz gorzej wiecej ludzi hlaa:( +

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.