czwartek, 18 sierpnia 2022

Kraj

Tragiczne zderzenie

Tragiczne zderzenie rowerzystki z litewską ciężarówką


Augustowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku na krajowej „ósemce”. W wyniku zderzenia z litewską ciężarówką zginęła 77-letnia rowerzystka.

Wczoraj wieczorem kilkanaście minut przed godziną 18 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Augustowie otrzymał telefoniczny sygnał o wypadku na drodze krajowej nr 8. Ze zgłoszenia wynikało, że do zdarzenia doszło w miejscowości Białobrzegi. Natychmiast w to miejsce został skierowany policyjny patrol. Z dotychczasowych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 54-letni kierowca litewskiej ciężarówki daf zmierzał w kierunku Augustowa. Przed nim, w tym samym kierunku poboczem jechała rowerem 77-letnia mieszkanka pobliskiej miejscowości. W pewnym momencie kobieta najprawdopodobniej nagle wjechała na jezdnię bezpośrednio pod nadjeżdżającą z tyłu ciężarówkę i została przez nią potrącona. W wyniku wypadku rowerzystka w stanie ciężkim została odwieziona do szpitala, gdzie mimo wysiłków lekarzy zmarła. Postępowanie prowadzone w tej sprawie przez funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Augustowie z pewnością szczegółowo wyjaśni przyczyny i okoliczności zdarzenia. – www.podlaska.policja.gov.pl


Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.