wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 5 komentarzy
  • 10547 wyświetleń

Totolotek ostro w górę !

7 lipca br. klientów Totalizatora Sportowego czeka niezbyt miła niespodzianka. Przedsiębiorstwo Totalizatora zamierza podwyższyć cenę zakładów dużego lotka aż o 70 proc. Aby puścić kupon trzeba będzie zapłacić już 2 zł. Eksperci i klienci decyzje krytykują.

W Grajewie miłośnicy gry w popularnego Dużego Lotka są niepocieszeni decyzją TS. Ich zdaniem dotychczasowa stawka (1,25 zł.) była i tak wystarczająco wysoka, a teraz wielu nie będzie stać na wysłanie kuponu.

- Nie wiem czym spowodowana jest tak duża podwyżka, przecież Totalizator Sportowy to i tak gigant. Nie przekonują mnie też zapewnienia, że z zakładów więcej pójdzie na budowę hal i basenów - mówi p. Jerzy z Grajewa, który od ponad 20 lat odwiedza kolekturę.

Po wprowadzeniu nowych stawek, trafienie tzw. "szóstki" przyniesie wygraną ok. 1 mln 600 tys. zł. Do tej pory wygrana wynosiła 1 mln 200 tys. zł., natomiast w przypadku trafienia tzw. "trójki", wygrana wyniesie 16 zł, a nie jak dotychczas 10 zł.

Po wprowadzeniu stawki 2 zł wygrane będą liczone od 1,60 zł. natomiast 40 gr Totalizator przeznaczy na inwestycje sportowe oraz kulturę. Wcześniej klient płacił za jeden zakład 1,25 zł, z czego 25 gr przekazywano na inwestycje.

Niektórzy eksperci są sceptyczni, gdyż  podwyżka cen zakładów zamiast przynieść korzyści może pogłębić nie najlepszą sytuację TS. Ma on bowiem na rynku coraz silniejszą konkurencję w postaci różnego rodzaju gier hazardowych, zdrapek itp.e-Grajewo.pl

Komentarze (5)

Ale masz radoche!!!

TOTOLOTEK DLA BOGATYCH.!!!!!!

hehe pierwszy tak samo robia na break stronie hehe first :D

pozdro

Totolotek musi zasiłić kasę Rydzyka

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.