Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 10168 wyświetleń

Torpol TOP Pracodawcą!

Skuteczni i konkurencyjni w biznesie, dbający o pracowników, działający na rzecz społeczności lokalnych – podczas IV Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku (Eastern Economic Congress – EEC) ogłoszono zwycięzców plebiscytu TOP Pracodawcy Polski Wschodniej 2017. W tym roku po raz pierwszy najlepszego pracodawcę mogli wybrać również internauci.


– Dotychczasowe edycje konkursu TOP Pracodawcy Polski Wschodniej pokazały nam, jak istotne jest wskazywanie i nagradzanie pozytywnych trendów zachodzących na rynku pracy. Wyróżnieni pracodawcy z pięciu wschodnich województw naszego kraju to najlepsi wśród najlepszych, firmy nowocześnie zarządzane, stawiające na innowacyjność, znaczące w swoich branżach i społecznie odpowiedzialne – mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, inicjator i organizator Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku.

Nominacji i wskazań w konkursie dokonały władze samorządowe poszczególnych województw (marszałkowie i prezydenci miast wojewódzkich), a także przedstawiciele organizacji realizujących politykę gospodarczą poprzez pozyskiwanie inwestorów i rozwój przedsiębiorczości.


Laurem konkursu TOP Pracodawcy Polski Wschodniej 2017 został Torpol – producent opakowań z Grajewa w województwie podlaskim, obecny na rynku od 1990 roku. Firma dba o rozwój i inwestuje w kompetencje pracowników, konsekwentnie buduje relacje wewnętrzne, a także angażuje się w działania na rzecz lokalnej społeczności – m.in. dofinansowuje wypoczynek młodzieży szkolnej. Przedsiębiorstwo zatrudnia 41 osób, w planach ma utworzenie kolejnych 20 miejsc pracy.

– Chciałbym podziękować urzędowi pracy w Grajewie za nominację, kapitule za wygraną oraz pracownikom, którzy tworzą kapitał firmy – powiedział Dariusz Lipski, wiceprezes zarządu firmy Torpol.


Firma z Grajewa została wyróżniona obok innych przedsiębiorstw z całej wschodniej Polski, t.j.: JMP Flowers - największy w Polsce producent kwiatów, Inglot – polska firma rodzinna produkująca kosmetyki znane na całym świecie, ML System specjalizujący się w projektowaniu i produkcji systemów fotowoltaicznych zintegrowanych z budynkiem, spólka Malow działająca na Suwalszczyźnie, zajmująca się produkcją m.in. mebli metalowych, medycznych, czy producent obuwia i galanterii z Podkarpacia Kazar Footwear. 

Specjalną nagrodę czytelników serwisu PulsHR.pl otrzymała firma Sipma, na którą mogli głosować internauci, oddali oni na wygranego przedsiębiorcę aż 5 tys. głosów. To producent maszyn rolniczych, jedno z największych przedsiębiorstw produkcyjnych i jednocześnie znaczący pracodawca na Lubelszczyźnie.

Eksperci Rady Konsultacyjnej konkursu dokonali wyboru laureatów spośród 26 firm, w oparciu o kryteria: wpływu działalności pracodawcy na rozwój gospodarczy regionu, wkładu w rozwój rynku pracy, innowacyjności, relacji z pracownikami oraz współpracy z lokalną społecznością.

TOP Pracodawcy Polski Wschodniej to wydarzenie towarzyszące IV Wschodniemu Kongresowi Gospodarczemu w Białymstoku.

 

Wschodni Kongres Gospodarczy [Eastern Economic Congress – EEC] w Białymstoku to poświęcony najważniejszym dla gospodarki Polski Wschodniej kwestiom dwudniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem około półtora tysiąca gości z Polski i z Europy.

Organizatorem Wschodniego Kongresu Gospodarczego jest Grupa PTWP SA, inicjator i organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, największej konferencji biznesowej w Europie Centralnej, organizowanej od 2009 roku, uznanej za forum jednej z najbardziej reprezentatywnych dyskusji o przyszłości Europy.
fot. WKG

 

sobota, 1 kwietnia 2023

Życzenia wielkanocne 2023

Komentarze (9)

BrawA ludziom prowadzącym tą firmę jak i pracownikom fizycznym przede wszystkim gratulacje to wy jesteście najważniejsi życzę podwyżek i dalszych sukcesów brawo Grajewo

Gratulacje mocne i życzenia dobre na przyszłość

Gratuluję Darku i Moniu. Tak trzymajcie.Bardzo się cieszę z waszych sukcesów. Pozdrawiam

Gratulacje . Jesteście super . Trzymajcie tak dalej.

Gratulacje od wszystkich pracowników firmy torpol.

Żeby Lipsko sąsiad był taki i szanował ludzi a nie ich poniza

Do Xvc albo jesteś dyslektyk, albo po kilku głębszych to pisałeś

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.