poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 14887 wyświetleń

TIR w rowie przed Popowem

Kierowca TIRa trafił do szpitala tym jak wjechał rowu. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zdarzenia ustalają grajewscy funkcjonariusze.

Wczoraj w miejscowości Popowo doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Policjanci na miejscu ustalili, że 27 -letni kierowca TIRa jechał w kierunku Grajewa. W pewnym momencie zaczął hamować, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. 27 -latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący był trzeźwy.Przez 4 godziny ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo.Szczegółowe okoliczności i przyczyny zdarzenia ustalają funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie.

Apelujemy do kierowców, aby zachowali ostrożność- śliska nawierzchnia często nie pozwala na szybkie zatrzymanie pojazdu. Stąd też apel o szczególną ostrożność i przede wszystkim ograniczenie prędkości.


fot. e-Grajewo.pl


poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Nietypowa kolizja w Piątnicy

poniedziałek, 8 sierpnia 2022

14 emerytura już wkrótce trafi do seniorów

Komentarze (2)

Tir wylądował w rowie poniewaz Litwinowi nie podobało się ,ze kierowca tego tira jedzie za wolno , wyprzedzil go i gwałtownie zachamował, po czym.... pojechał! Kierowca tego tira mial dwa wyjscia albo odbic na lewy pas, co mogo sie skonczyc dramatem, walic w tył Litwina co by było groźne dla niego samego. Jak widac wybrał mniejsze zło.

No tak jak zwykle Litwini ! :(

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.