środa, 28 lutego 2024

Wiadomości

  • 29 komentarzy
  • 23040 wyświetleń

Terminy kolędy


Parafia Rzymskokatolicka p.w. Trójcy Przenajświętszej

29.01.2007 - od godz. 15.00 ul. Partyzantów, Miła, Sadowa, Lawendowa, Kolejowa
30.01.2007 - od godz. 15.00 ul. Rolna, 23 stycznia, Wspólna, Skośna
31.01.2007 - od godz. 15.00 ul. Ełcka, Cudro, Akacjowa, Jodłowa, Kasztanowa, Szkolna
01.02.2007 - od godz. 15.00 ul. Sienkiewicza, Brzozowa, Dąbrowskiego
02.02.2007 - od godz. 15.00 ul. Grunwaldzka, Kolektorowa, Pułaskiego
03.02.2007 - od godz. 9.00 ul. Traugutta, Ogrodowa, Nowickiego, Komunalna, Wiktorowo

 

W związku z przysłanymi pytaniami dlaczego nie publikujemy wszystkich ogłoszeń pragniemy przeprosić zainteresowanych internautów pozostałych parafii w Grajewie. 
Powód:
Proboszcz z parafii p.w. MBNP w Grajewie nie wyraził zgody na publikację terminów kolędy.
Proboszcz z parafii p.w. św. Ojca Pio zgłosił uwagi co do sposobu publikacji terminarza kolędy (przyczyna – nie podano źródła informacji). 

ps. terminy kolędy w parafii p.w. Trójcy Przenajświętszej pochodzą z tablicy ogłoszeń (jak do tej pory nie wpłynęła z tej parafii prośba o usunięcie "Terminy kolędy" z wiadomości).

e-Grajewo.pl

Komentarze (29)

A gdzie w Grajewie jest ulica Broniewskiego?

czemu zginęła kolęda a Matki Boskiej???

A gdzie termny kolęd z parafii pw.MBNP??????????????

fajnie,ze sa terminy koled na internecie,zawsze mozna sie upewnic,czy dobrze sie usłyszało lub sprawdzic dla babci!super pomysl!

a gdzie terminy kolęd z parafi mbnp

os. Broniewskiego jest przy 1000-lecia i Wojska Polskiego ;)

a gdzie reszta terminów???

a gdzie są terminy kolędy w kościlele mbnp

To bardzo dobrze, że podane są terminy kolęd. Stwarzają one możliwość upewniania się, czy to, co słyszane w kościele jest zgodne z niniejszym ogłoszeniem. Szkoda jednak, że inne kościoły i parafie w okolicach (Prostki, Szczuczyn itp.) nie praktykują lub nie uwzględniają poważnej roli Internetu. Zachęcam przewielebnych proboszczów do stosowanie tego środka przekazu do różnych ogłoszeń nie zwracając uwagi na adwersarzy, bowiem w dorodnych łanach pszenicznych, chwasty też harcują. Pozdrawiam szczerze i życzę zadowolenia w Bożej posłudze na cały 2007 rok i dużo, dużo dłużej. (Kopirajter)

Powiedzcie szczerze komu to jest potrzebne te cale koledowanie aaaaa kasy im brakuje to se chodza od domu do domu i zbieraja a co z podatkami ?Ciekawe czy na szpital by ktos dal tak chetnie jak na kolede?????

A co to tylko jeden kośćiół jest w Grajewie?? Kpiny jak wszystkie to wszystkie.

A te kolędy są aktualizowane na każdy tydzień?

Trzeba do kościoła chodzić a nie z internetu sie dowiadywać owszem jeśli ktos jest chory i nie może przyjść ale chodzenie do kościoła oboziązuje każdego katloika a nie tylko połowy społeczeństwa koscielnego ! trzeba iść do kościoła i sie dowiedzieć

kiedy jest na Ełckiej ?

a tak serio :D to kiedy ?

24.01.07r. tam jest przekopka a gdzie leśna!!??? Przekopka to i leśna ja niewiem przecież to powinniście uwzględnić!

Chciałbym poinformowac że nie ma już ul.Towarowej a jest zmieniona na ks.Popiełuszki.Kto pisze takie bzdury!!!

Ta pani co tak wszystkich poucza,ze trzeba chodzic do kosciola !! to napewno jest kazdego indywidualna sprawa,a po to mamy XXI wiek zeby wszystkiego dowiedziec sie z internetu.A zresztą połowe praktykujacego społeczeństwa to fałszywi i zakłamani ludzie,ale leci sie pokazac---Ja chodzę---ja świeta !!!bbbrrrr Mam w rodzinie takich to wiem.Żeby to ode mnie zależało,nie wpusciłabym do koścoła nie mówiąc juz do spowiedzi,bo to i tak na pokaz.:(

u mnie wczoraj byla koleda i bardzo sie z tego ciesze ale ksiądz mial przyjsc o 9:00 a przyszedlo 11:29

kiedy aktualizacja terminów kolędy na ten tydzień proszę jak najszybciej

kiedy będzie kolęda na osiedlu południu

To chodzta do kosciola no moze ktos jest chory albo cos,to nawet swiadczy ze do kosciola nie chodzita proste i logiczne

czy któryś z dziennikarzy z e-grajewo nie moze po prostu przejsc sie po wszystkich parafiach i podać pełne informacje o termianch kolęd ze wszystkich grajewskich parafii?? jak ta Wasz notatka ma się do rzetelnego dziennikarstwa? do zasady podawania pełnych informacji? wiem,ze sie nie chce chodzić, bo może zimno , mróz i w ogóle, no ale jak coś robicie to róbcie tak jak trzeba,a nie "po łebkach" . pozdrawiam

Ludzie zajmijcie się ważnieszymi sprawami, a nie błahymi, chyba nie macie co robić -lenistwo! Ksiądz 1 raz w roku odwiedzi na pewno i znajdzie każdą rodzinę. Czego robić panikę! Czasami trzeba iść do kościoła i uważnie słuchać terminów kolęd!

Ineternet - to uzupelnienie wiadomości!

Moze ktos mi napisze kiedy bedzie koleda na Poludniu w bl.27 z gory dziekuje

Powód nie podawania terminu koled??----więcej parafian w kościele więcej datków.Normalka-biznes!!:)

ksieza troche szacunku dla parafian których odwiedzacie,nie dosc ze trzeba was zawiezc przywiezc to jeszcze nie zawsze raczycie wsiasc do ,,troche gorszego auta,,nie kazdy ma takie drogie jak wy.a wczoraj ksiadz chodzac po koledzie powiedzial ze na tej ulicy to same dziwolągi mieszkaja,to nie dziwolagi tylko emeryci,wiekowi ludzie ,którzy sporo przezyli,wiec nie musza byc tacy ,,wyluzowani ,,jak ksiadz który to powiedzial,szacunku troche


przykre...macie racje to są tak ścisłe i poufne informacje ze nie mogą być ujawnione

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.