wtorek, 21 września 2021

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 10543 wyświetleń

TAK dla obwodnicy

TAK dla obwodnicy

21,56 proc. wyniosła frekwencja w niedzielnym referendum wojewódzkim w sprawie przebiegu obwodnicy Augustowa. Referendum jest nieważne, bo nie został przekroczony próg 30 proc. frekwencji - poinformowała oficjalnie w poniedziałek nad ranem Wojewódzka Komisja ds. Referendum w Białymstoku.

W całym województwie podlaskim na blisko 950 tys. osób uprawnionych do głosowania, w referendum wzięło udział ponad 204,7 tys. Ponad 92 proc. głosów ważnych, to odpowiedzi na "tak", czyli za obecnie przyjmowanym wariantem inwestycji.

wtorek, 21 września 2021

Czy uczniom grozi nauczanie zdalne?

wtorek, 21 września 2021

XLVII sesja Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (2)

Na onecie podano, że njniższa frekwencja poza powitem wysokomazowieckim była w byłym województwie łomżyńskim. Wynika z tego, że wyborcy z byłego łomżyńskiego wyjechali za pracą do USA, Anglii lub Irlandii, a pozostali pracowali w Mlekpolu lub Pfleidererze - poszli tylko emeryci i ci co mieli akurat wolne stąd te 16%. Ten baran, który wymyślił referendum w sprawie Rospudy powinien oddać te 2mln zł z własnej kieszeni. Trzeba mieć siano w głowie, żeby procedury wynikające z prawa budowlanego i unijnego w końcowej fazie realizacji poddawać losowaniu jakim jest referendum. Nie zawraca się w połowie drogi!

Bo to powinni robic tak ...............browar za głos i były by tłumy.....chociaz by sie uzbierało te 30% ////i ustawa by przeszła.........

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.