sobota, 25 czerwca 2022

Wiadomości

  • 6 komentarzy
  • 10316 wyświetleń

Tablice interaktywne w ZS Nr 2

Z subwencji oświatowej Zespołowi Szkół Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych w Grajewie przyznano 60 000 zł na wyposażenie  zaadaptowanych pomieszczeń na sale lekcyjne. Dzięki temu powstały      w szkole cztery nowoczesne pracownie lekcyjne: pracownia języka angielskiego, która została zaadaptowana po dwóch niewielkich pomieszczeniach magazynowych ,  pracownia języka niemieckiego po pomieszczeniu archiwalnym, pracownia obsługi konsumenta i pracownia żywienia, które powstały w powojskowym budynku.

Pieniądze zostały przeznaczone do pracowni językowych  na zakup: 2 tablic interaktywnych, 2 projektorów multimedialnych,2 laptopów,  telewizorów LCD - 32 cale z odtwarzaczami DVD, wieże stereofoniczne ze stolikami multimedialnymi, ekrany, literaturę anglojęzyczną i niemiecką oraz słowniki . Na wyposażenie pracowni „żywieniowych” zakupiono : tablice interaktywną, projektor mulimedialny, laptop, ławki i krzesła, chłodziarko-zamrażarkę, szafki, mini-barek z krzesłami barowymi, zastawy stołowe, kuchnie meblowe, biurko, kuchnie elektryczno-gazowe, książki z zakresu żywienia i obsługi konsumenta, zmywarkę, urządzenia do żywienia zbiorowego i sprzęt gospodarstwa domowego (gofrownicę, roboty, kuchnie mikrofalową itd.).

W obecnej chwili nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych z naszej szkoły zaczynają zamieniać tablicę z kredą na interaktywny panel wizualizacji wiedzy, który uzupełnia warsztat pracy współczesnego dydaktyka - informuje  Marzena Joanna Sulkowska

Komentarze (6)

szkoda ze nie bylo tego jak ja sie uczylem, wtedy to by sie dopiero dzielo;), szalenstwo gastronomiczne;p

dobre... gosposie dla niemców i anglików można szkolić.... i jakie praktyczne :)

no fakt kuchnia super i wyposażenie klas również za moich czasów tego nie było ale mam nadzieję że moje dzieci skorzystają.Pozdrowienia dla nauczycieli!!

wow! ja uczyłam się tam jeszcze w dwóch barakach....

do laki: książki Ci polecam, dużo czytaj, rozwijaj się, czytaj gazety, podejmij studia, ucz się matematyki ... tylko już nic nie pisz.

Czy można powiedzieć, że Zespół Szkół Nr 2 jest porównywalny z LO z lat 90', teraz może nawet lepszy. A matura to w życiu nie wszytsko... ta szkoła daje rozwój i umiejętności społeczne.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.