wtorek, 28 czerwca 2022

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 11672 wyświetleń

Szybki sms

18-letni kierowca golfa w trakcie brawurowej jazdy wysyłał sms ze swojego telefonu komórkowego.  Wypadł z drogi i ściął 2 drzewa. Wyszedł z tego bez szwanku, ale został ukarany przez augustowskich policjantów.

Wyjątkowym brakiem odpowiedzialności wykazał się 18-letni kierowca golfa, który wczoraj po południu spowodował kolizję w miejscowości Serski Las na trasie z Augustowa do Sejn. Wyjaśniającym okoliczności zdarzenia policjantom młody kierowca przyznał się do jazdy z prędkością około 180 km/h. Mówił, że w trakcie, gdy siedział za kierownicą na swój telefon komórkowy otrzymał wiadomość tekstową tzw. sms. Natychmiast chciał na niego odpowiedzieć. Mknąc z zawrotną prędkością zaczął manipulacje na klawiaturze aparatu. W tym momencie stracił panowanie nad pojazdem. Rozpędzone auto najpierw zjechało na lewe pobocze, a potem ścięło 2 drzewa. Siła uderzenia wyrwała z samochodu silnik. Prędkościomierz w rozbitym pojeździe zablokował się na 165 km/h. Wyjątkowe szczęście 18-letniego kierowcy, który z tego zdarzenia wyszedł bez szwanku skończyło się, gdy na miejsce przyjechali augustowscy policjanci. Nastolatek został ukarany 500-złotowym mandatem, a na jego koncie przybyło 10 punktów karnych.  - www.podlaska.policja.gov.plZobacz film, po obejrzeniu którego nigdy już nie będziesz pisał SMS-ów kierując pojazdem!
(uwaga: zawiera drastyczne sceny):

Komentarze (12)

a wypadki są takie zabawne, miłe (nie wiem jeszcze jakich słów użyć). Nasze władze źle próbują przestrzec nas przed takimi działaniami - wg mnie właśnie przykładem innych krajów UE - filmy powinny być drastyczne i to bardzo, w wypadkach giną ludzie. Po obejrzeniu takiego materiału choć na chwilę człowiek zastanawia się nad swoim postępowaniem a to może przełożyć się na poprawę bezpieczeństwa na drodze.

niedoszły morderca!!!!!!! czlowieku ktory kierowałes tym pojazdem, jesli to przeczytasz to wiedz ze jestes niedoszlym mordercą ktory tylko dzieki Opatrznosc Boskiej skosił 2 drzewa a nie na przykład rodzine z dziecmi ktora wracałaby z wakacji!! co ty sobie w ogole myslałes jadąc 180 na godzine i pisząc smski?! takiemu gówniarzowi powinno sie dożywotnio odebrać prawo jazdy! skoro juz to przezyłes to dziekuj codziennie Bogu i wszystkim dookoła za to ze jestes niedoszłym a nie prawdziwym mordercą!!!!!

Prawdziwy film, straszne jest t o co kierowcy wyprawiaja na drodze. Może właśnie takie filmy trafia do ich wyobraźni.

moze nieodpowiedzialnym, ludziom da cos do myslenia

Takim idiotom powinno się zabierać prawojazdy dożywotnio ,bo tylko ktoś taki potrafi jechać bez wyobraźni ,ma szczęście że nic mu się niestało ,a gdyby kogoś zabił to policja też by dała tylko punkty i mandat?Tjast chore jestem zbulwersowana bo kiedyś mnie i męża taki debil by zabił!

Ten film jest straszny a zarazem smutny ale bardzo pouczający ;(;(
KIEROWCO JEDZIESZ NIE UŻYWAJ TELEFONU ... NIE PISZ SMS NIE ODBIERAJ NIE DZWOŃ ... ! ;(

Łał! 500zł za SMS. Fajna oferta. xP

Tylko wymiana mózgu ,debil zostanie debilem

ten film to reklama i jednocześnie ostrzeżenie (przestroga) dla kierowców
to tak do informacji

180 codziennie widzi sie takie predkosci, ale daje do myslenia - golf, smsy podczas jazdy, brawura... jakis tumand res

takiej głupoty to nie widzialam.była nauczka dla nich!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.