Wiadomości

  • 8 komentarzy
  • 11220 wyświetleń

Szpital w Grajewie ?

15.11.2004r. w Szpitalu Ogólnym w Grajewie odbyło się spotkanie władz powiatu oraz dyrekcji szpitala z przedstawicielami pracowników.

J. Augustowski - Starosta Powiatu
M. Wojciechowski - Sekretarz
G. Dembski - Dyrektor Szpitala
R. Skarżyński – Związek Zawodowy Lekarzy
Z. Sołowiej – Solidarność 80
K. Jankowska - Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych
J. Wieszczycka – Związek Zawodowy Techników Rtg
J. Dembińska – Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych
K. Łepkowska – Związek Zawodowy Pielęgniarek i Położnych
A. Przyborowska – Laboratorium analityczne
S. Ginel – NSZZ Solidarność
H. Jagielska – Związek Zawodowy Pracowników Ochrony Zdrowia


Temat: Omówienie sytuacji i kierunków działań restrukturyzacyjnych Szpitala Ogólnego w Grajewie.

Zobowiązania Szpitala na 30.09.2004r., w ujęciu bilansowym wynoszą ogółem 15.240.124 zł ( czytaj więcej...)

Przekaz audio ( G. Dembski) ściągnij plik
Przekaz audio ( związki zawodowe) ściągnij plikWięcej - 16.11.04r

Komentarze (8)

nasz szpital to frajda

lala A TY CHYBA dzieciak?Sama nie wiesz co piszesz. Jak zachorujesz to gdzie pojdziesz ,jak nie do szpitala i wtedy bedzie frajda.NIE bedziesz miala opieki wiec powolna smierc.SZPITAL UMIERA a ciebie to bawi.

Szpital w Grajewie musi być

Szpital w Grajewie musi byc

FINRYAN to frajda,a po co szpitalowi taki udzialowiec?DWADZIESCIA PARE TYSIECY TO SMIESZNA SUMA.NIE WYPLACA W STYCZNIU PELNYCH POBOROW I BEDZIE MIAŁA DYREKACJA TE 20...TYSIECY.ONI CHCA TYLKO KASE ROBIC NA SZPITALU A NIE RATOWAC GO ,WIDAC TO PO PROPONOWANYM WNIESIENIU UDZIALU.PRECZ Z FINRYAN.SZPITAL NIE MA PIENIEDZY NA DODATKOWE POBORY DLA UDZIALOWCOW.A MOZE NIECH OTRZYMAJA DYWIDENDY JAK PRAWDZIWI AKCJONARIUSZE?CZYLI NIC,CIEKAWE CZY NADAL BEDA TACY CHETNI DO PRZYSTAPIENIA DO SPOLKI?

Moim zdaniem szpital w Grajewie należy bezzwłocznie zlikwidować, gdyż działa zbyt sprawnie, daje za dużo miejsc zatrudnienia i przynosi miastu zbyt duże przychody 8-)

szpital zamknąć, do tej pory byłam innego zdania, ale teraz jestem za zamaknięciem.
Albo iine rozwiązanie nasuwa mi się na myśl - zwolnic, odesłaćna emeryturę doychczasowych lekarzy- dosyc tego dobrego. To oni doprowadzili do upadku ten szpital. Dać nową kadrę, ktora będzie dbała i dobrze zarządzała w dobrze pojętym interesie w sensie społecznym, a nie jak do tej pory było i jest - o włsną kieszeń. Bardziej opłaca się odesłac na emerytury - strych lekarzy, niż ich odzwyczjać od ..................

do komenarza 2 lepij niech umrze szpital
niż jego pacjenci. Osob starszych tam sie wogole nie leczy, nie robi im sie żadnych badań, lekarz nic nie umie powiedziec o stanie chorego , jedynie to" że to już wiek
i należy spodziewać sie najgorszego", takie zdanie może wypowiedzieć każdy tko nie jest lekarzem. kiedyś zabiegało sie omiejsce w szpitalu, teraz ludzie wypisują się, bo to jest tak jak w Szczuczynie( z całym szcunkiem do tej instytucji. O tym wiemy że jest to zakład opiekuńczy). Natomiast w Grajewie to szpitallllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll. Ludzie na jakim świecie żyjemy.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.