środa, 29 marca 2023

Sport

Szkolenie dla Rodziców w AMP

6 lutego w Szkole Podstawowej w Danówku odbyło się pierwsze w historii szkolenie dla Rodziców, dzieci trenujących w Akademii Małego Piłkarza. Szkolenie pt. "Rola Rodzica w procesie rozwoju młodego sportowca" wysłuchało blisko 40 osób. Pan Miroslaw Dymek - trener Mobilnej Akademii Młodych Orłów dokładnie wytłumaczył Rodzicom na czym polega wspieranie młodego sportowca podczas swojej przygody z piłką.

 

Trener Michał Klimowicz (II trener Mobilnej Akademii Młodych Orłów) bacznie obserwował trening prowadzony przez trenera Irka i trenera Przemka.

Na koniec szkolenia nie zabraklo pytań do trenera i materiałów edukacyjnych przeznaczonych dla rodziców.

 

Serdecznie dziękujemy za super szkolenie i wykład trenerom MAMO oraz Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Danówku - Panu Cezaremu Wądołkowskiemu za udostępnienie świetlicy szkolnej.

 

Dziękujemy również Rodzicom za tak liczną obecność. Widać, że zależy Wam na dobru swojego młodego sportowca. To jest właśnie wsparcie! :)

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.