czwartek, 28 września 2023

Wiadomości

  • 14 komentarzy
  • 11768 wyświetleń

Szkoła bez płci

Gminy raczej nie podchwycą pomysłu resortu edukacji dotyczącego szkół zróżnicowanych. Tym samym nie będzie odchodzenia od szkół koedukacyjnych. - Mamy ważniejsze problemy edukacyjne. To czy szkoła będzie koedukacyjna, czy nie - to sprawa drugorzędna. Najważniejsze, aby dobrze kształciła i wychowywała – uważają samorządowcy.

Ministerstwo edukacji rozpoczęło debatę na temat szkół zróżnicowanych, czyli takich, w których osobno uczą się dziewczęta i chłopcy. Celem takiego rozwiązania jest wydobycie potencjału dziecka wynikającego z odmienności płci. Na konferencji „Perspektywy Edukacji Zróżnicowanej", wiceminister Sylwia Sysko-Romańczuk powiedziała, że zgodnie z obowiązującym prawem nie istnieją żadne przeszkody prawne, by w Polsce powstały publiczne szkoły zróżnicowane. Jak podkreśliła, takie szkoły powstaną, jeśli pojawi się oddolna inicjatywa rodziców oraz zgoda samorządów.
Anna Mikołajczyk-Kłębek

Komentarze (14)

A propaganda e-grajewo przeciw Ministrowi trwa. Smieszni jesteście:) Ale mam nadzieje, że macie resztki honoru i komentarz ten zamieścicie.

ta jeszcze czego ! bedą nam tu szkoły przekształcać !

jusz te ludzie nie ma ją czego wymyslac myslo ze bedzie tak lepiej

JejA to jest bez seNsu nawet czasem lepiej z chlopakiem sie dogadac niz z dziewczyna co to za kl.. same panny... albo sami chlopacyy LUdzie pomyslcie troche..;/

no bezsensuuuuuu kompletnie!! :/

popieram grajewianke przez to wszystko bedzie jeszcze wiecej homoseksualistów... dzieci powinny sie wychodzywac razem to to samo co dzielenie zabaw na podwórku dziewczynki z dziewczynkami i chłopcy z chłopcami za moich czasów wszyscy razems ie bawili a tu juz wymyslaja ;/;/;/ co z tą polska??????

Pan Giertych zapomniał ogłosić przetarg na nowe gimbusy, więc musi wykazać się inną inicjatywą...

jakby w szkołaCH KOEDUKACYJNYCH nie było gejów.codziennie mijaja nas na ulicy.grajewianka nie ma bladego pojecia o czym mówi.pewnie to emerytka z os. centrum.

jjja sądze że ttoo jestt komletnie bezsensuu dziecii różnejj płcii powieni wychowywać sie razem np. popieram grajewiankeee zaczno sie esemeski na lekcjji - do kolegów a ttak mogo porozmawiać na lekcjii a homoseksualistów to będzie nie do policznia ;)) niech pan Giertych skupi sie na niektórych nauczycielach lepiejjj ... to jestt mojje zdaniee ;** pozdrowieniaa dla płŁD

grajewianka niema racji bo już jest za dużo bachorów na świecie...................................................

ohhhh boże.... coraz dalej wszystko sie posówa........ mundurki, oddzielne szkoły..... moze zaraz wrócą kary cielesne.... albo Giertych sam zacznie decydować o naszej przyszłyści? każdemu oddzielnie bedzie wybierał szkołe, kierunek, nauczycieli.... Boże on jest chyba chory..... Bo śmieszny to na pewno........ A co do homoseksualistów... tego nie można sie nabawić jak choroby.... To czy chołak lubi dziewczyne czy chłopaka, albo dziewczyna chłopaka czy dziewczyne jest uwarunkowane przez geny, psyhike czy co tam wolicie tak jak fakt że podobają nam sie osoby o blond włosach czy np niebieskich lub ciemnych oczach.... Fakt że w szkole byliby sami chłopcy czy dziewczęta nie znaczy że bedzie wiecej homoseksualistów.... Mam wrazenie że jesteśmy na tyle zacofani i nietolerancyjni że jak tak dalej pójdzie to ktoś może wymyślić łapanki i palenie na stosie, tak jak było z czarownicami.... A czemu? Temu że większość myśli że te osoby są INNE od nas........ brednie........

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.