poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 17607 wyświetleń

Szczuczyn, a droga S-61

    W dniu 12.07.2010 r. o godzinie 16:00 w Szczuczynie, w świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Strażackiej 11, odbędzie się spotkanie z ludnością zainteresowaną budową drogi ekspresowej S-61.
   Spotkanie dotyczy informacji o przebiegu drogi ekspresowej S-61 na odcinku Ostrów Mazowiecka - SZCZUCZYN, która stanowić będzie I część Pan-Europejskiego transportowego korytarza o znanej od dawna nazwie „Via Baltica”.
  
Projektantem drogi jest firma Tebodin SAP-Projekt Sp. Z o.o., która jest wiodącą firmą konsultingowo-inżynieryjną w Polsce, zatrudniającą ponad 400 konsultantów i inżynierów w oddziałach: Warszawa, Szczecin, Gdańsk, Poznań, Kraków i Katowice.
   Ambicją firmy jest wysoka jakość, znajomość lokalnych uwarunkowań jak i indywidualne podejście do klienta.
   Osoby zainteresowane mogą wcześniej zapoznać się z materiałami informacyjnymi drogi S-61 w Urzędzie Miejskim w Szczuczynie.

Tekst: Stanisław Orłowski
 

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Ogłoszenie Szpitala Ogólnego w Grajewie

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Skrót meczu z WIGRAMI

Komentarze (9)

Zakończenie budowy drogi (obwodnicy) realnie jest planowane na 2033 r

Jaka droga ekspresowa ?? przecież ledwie co zrobili drogę zwykłą a teraz będą robili ekspresową, a tą będą rozwalali. A może po prostu postawią znak że to droga ekspresowa... Koszt znaków nie będzie taki wielki a ktoś dostanie premię do kieszenie za cudowny pomysł !! POLSKA !!

Na drodze ktora juz jest domaluja pasy wzdluż i tak powstanie droga ekspresowa

Od wielu lat jest mowa o via baltice chyba nawet od 30. Ale jaka jest oficjalna data jej wybudowania?

Proponuję obejrzeć dokładnie mapę na zdjęciu nr 1. Zauważymy tam dwa nowe powiaty: "powiat koleński" i "powiat grabowski". Jeśli już to "kolneński", drugi natomiast nie istnieje. Jeżeli do realizacji inwestycji odpowiedzialne za to osoby podejdą z taką precyzją jak ci, którzy sporządzili tą mapę, to via balticą pojadą dopiero nasze wnuki lub prawnuki

Ludzie!Halo!Smrod spalin czy na ekspresie czy na normalnej jest taki sam.Powachasz te pieniadze w locie?Powiedzmy sobie prawde.Ktos kto rzadzi w tym grajdole i okolicach jest dupkiem bez wiedzy i najgorsze-fantazji.Witamy we ,,wschodzacym" podlasiu.Apropos; reklama tej tandety wyniosla pewnie wiecej niz socjalne dla stu potrzebujacych osob.

Rozrabiaka - młody jesteś a się wcinasz w temat dla ciebie abstrkcyjny ,Mapa jst sztabowa i nie ważne nazwy tylko drogi.

tak zbudują uwierzcie w to he dotacje dostano z unii a drogi i tak nie będzie i taka POLSKA 400 tirów na godzinę po uczestniczyłem w pomiarze ruchu drogowego do 2033 tej drogi juz dawno nie bedzie i to jest parodja!polskiej biurokracji!

Obwodnica Szczuczyna;
http://www.gddkia.gov.pl/article/oddzialy/gddkia_bialystok/informacje/aktualnosci/article.php/id_item_tree/2744b21295e802af5f07e57392390ed1/id_art/a8aa3a39350d8874eafb0ce12618fad9

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.