sobota, 2 lipca 2022

Wiadomości

  • 14 komentarzy
  • 17295 wyświetleń

Stypendium dla B. Wojsławowicz

Duże umiejętności, pracowitość oraz wysokie wyniki w nauce to główne cechy charakteryzujące młodych stypendystów, którzy z rąk premiera Donalda Tuska
12 listopada 2008 r. odebrali dyplomy za swoje osiągnięcia. Prezes Rady Ministrów przyznał na rok szkolny 2008/2009 Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica ZS nr 1 w Grajewie Beata Wojsławowicz.
www.lograjewo.win.pl


"Stypendia Prezesa Rady Ministrów wręczane są przez Kuratorów Oświaty. Jest jednak taki zwyczaj, ze trójka stypendystów z najwyższymi wynikami w każdym województwie odbiera akt przyznania stypendium od Premiera. W okresie mojej pracy w ogólniaku to już 3 taki przypadek, że nasz uczeń w tym gronie znalazł się. Cieszę się tym bardziej, ze dotychczasowi stypendyści nie tylko mieli wysokie średnie ocen, ale i znakomicie zdawali egzamin maturalny. Nie wątpię, że podobnie będzie i w przypadku Beaty - osoby wiedzącej czego chce i absolutnie nie pasującej do książkowego opisu prymusa-kujona. Gratuluję - a następnym rocznikom życzę podobnych wyróżnień!" -  dyrektor A. Jasiński

e-Grajewo.pl


Stypendium jest jedną z form nagradzania uzdolnionych uczniów szkół średnich. Jest wypłacane ze środków państwowych (258 zł miesięcznie). Stypendystą Prezesa Rady Ministrów może zostać uczeń, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre. Dyrektor szkoły przedstawia kandydata kuratorowi oświaty, a kurator oświaty - za pośrednictwem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu - Prezesowi Rady Ministrów.

Komentarze (14)

Beatko gratulacje!

GRATULACJE BEATKO! :)

Beatko moje gratulacje!
Ja również uczyłem się w LIceum na tym samym profilu co Ty i zostałem bardzo dobrze przygotowany do egzaminu maturalnego zarówno z przedmiotów, które zdawałem na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Jeszcze raz gratuluję i życzę dostania się na wymarzony kierunek studiów.
Twój kolega

Gratulacje Beatko choć Cię nie znam życzę dalej takich sukcesów i jeszce wiekszych

Beatka nasza!!! Jupiiik :) Gratulacje!!!
Życzę dalszych sukcesów!! :)

Gratulacje Gratulacje :D Mamy mądrych ludzi w Grajewie

Mamy bardzooooo mądrych ludzi w Grajewie!!! Szkoda tylko, że po studiach nie ma dla nich miejsca, są nikomu nieporzebni. Sama doświadczyłam tego - muszę bogacić warszawkę. Pozdro moje Grajewo!!!

Beatko moje gratulacje

Gratuluję!!! Beatko!!, i cieszę się że Twój trud
dostrzegają inni!!Jesteś piękna i mądra!!
Wybieraj drogi właściwe.. i bądź wdzięczna rodzicom
..bo Oni są b.dumni z Ciebie

Serdecznie dziękuję Wszystkim za gratulacje i miłe komentarze :)

takich ludzi nam potrzeba :) gratulacje ;]

Beatko jesteś WIELKA. Wyobrażam sobie jak dumni są z Ciebie twoi rodzice. Życzę dalszych sukcesów i duuuuuuuuuużo ZDROWIA.

tylko pozazdrościć...

moje gratulacje życzy ciocia Jola z Gdyni

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.