niedziela, 26 maja 2024

Wiadomości

  • 23 komentarzy
  • 14910 wyświetleń

Straż Miejska

Rada Miasta Grajewo podjęła decyzję o utworzeniu Straży Miejskiej, którą to zawarła w uchwale z dnia 31 maja 2005r. (uchwała weszła w życie w dniu 1 lipca br.).

Grajewska Straż Miejska jest budżetową jednostka organizacyjną miasta, w związku z czym koszty związane z funkcjonowaniem Straży pokrywane są z budżetu miasta. Teren działania obejmuje obszar administracyjny miasta Grajewa. Siedziba Straży mieści się na ul. Strażackiej 4a, a skład stanowi Komendant Wojciech Formejster oraz 2 strażników. Formy realizacji zadań Straży to: patrole rowerowe, piesze, dyżury w siedzibie oraz patrole z udziałem Policji.

- Przyszli strażnicy przechodzili podstawowe szkolenie w Gdańsku. Trwało ono ponad miesiąc. Obecnie odbywają praktykę w Straży Miejskiej w Ełku, a przed podjęciem służby czeka ich jeszcze egzamin. Podjęcie obowiązków służbowych na terenie Grajewa planowane jest w połowie listopada br. – dla e-Grajewo.pl sekretarz miasta R. Wolwark

Pierwsze doświadczenia służby w trakcie wyborów przyszli strażnicy miejscy nabywać będą w najbliższą niedzielę podczas II tury wyborów prezydenckich pełniąc służbę z Policją.

e-Grajewo.pl

Komentarze (23)

o boshesz co sie dzieje :| no nie moge w to uwierzyc ha ha ha

Dwóch strażników??? No to teraz napewno bedzie porzadek i spokoj w Grajewie!!

No To Co Bedzie Walczyc z Straza Miejska Bedzie Wiecej Bijatyk hehehe :D

jescze ani razu nie widzialem tych straznikow

pokażcie zdjęcia wybrańców pana Burmistrza.

Beda tylko mandaty robic za zle parkowanie!!! ? Na ulicach jak bylo tak bedzie pelno chamskich gownarzy!

Straż Miejska potrzebna w mieście jak dziura w moście. Pozdrawiam ale nie widziałm przystojniaków na rowerze

Nie dość że jest ich tylko dwóch, to jeszcze chdzą razem.

Wszyscy dziękujemy panu Burmistrzowi za powołanie straży Miejskiej. Teraz wiemy, że Straż Miejska była tym czego w Grajewie najbardziej brakowało.(cenzura czuwa)

To ile będzie kosztować formacja w ciągu roku?

gdzie ci panowie sa samochody przy szpitalu stoją byle jak

a na zimę proponuję sanki:)

i oni w zime beda na tym smigac? dali by chlopom jakiegos malucha. psiarskie beda sie wozic i spac w samochodach a ci panowie... aj szkoda slow.

Ludzie czytajcie uważnie!!! Zaczynają pracę dopiero w listopadzie. Doprawdy brak słów, tylko narzekać i zwracać uwagę innym potrafimy!

podajcie .. nr telefonu do tej straży żeby ludzie wiedzieli gdzie dzwonić

dziwne zjawisko prawie 2tyś wyświetleń i tylko 12 komentarzy czyżby społeczeństwo krytycznie wypowiadało się o powołaniu Straży Miejskiej

Super!!!!!!że straż Miejska będzie w Grajewie

Za rok po wyborach znowu rozwiążą traż Miejską. Więc poco te nakłady finansowe. Lepiej by dla Policji kupili Komputery.

o bony na rowerach, moze niedlugo konie wprowadza i faza bedzie

Bardzo dobrze panowie ze straży miejskiej wszystkiego najepszego żebyście mieli jak najmniej problemów .

ucieli mój komentarz .. a i tak ten wasz burmistrz nie wgra kolejnych wyborów nie macie czego tak bronić ludzie wiedzą po co powołał straz miejską i wasze cenzurowanie komentarzy nic tu nie pomoze

STRAŻ MIEJSKA!!! Powtórka z przed paru lat kiedy zatrudnili kilku .., którzy nie robili nic innego tylko sprawdzali czy własciciele prywatnych posesji maja zawieszone tabliczki z informacja o bytności PSA na posesji albo wlepiali mandaty za krzywo postawiony samochód w mieście...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.