wtorek, 16 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 9798 wyświetleń

Strajk PKS zawieszony

W kilku miastach w Podlaskiem strajkowali związkowcy z przedsiębiorstw komunikacyjnych.

W siedzibie łomżyńskiego PKS-u m.in. przedstawiciele Wydziału Przekształceń Własnościowych PUW, władz Łomży prowadzili rozmowy ze strajkującymi.

Po odbytych mediacjach akcja protestacyjna została zawieszona.


Autobusy powinny kursować normalnie.e-Grajewo.pl

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (12)

Mogli ogłosić wcześniej! Dzieci niepełnosprawne przyjechały do szkoły a nie mają czym wrócić, rodzice zdenerwowani, gdyby wcześniej wiedzieli nie pojechaliby! Dzięki szkole za zapewnienie opieki i zorganizowanie koleżeńskiego odwozu :)

mogliscie wczesniej nas poinformowac tak to mosilaem wstac bardzo rano i o estem wkurzony wiecej tak nie rbcie mvie informowac nas i o ehheh ale jest tego dobra strona do szkoly nie mosilem isc heheh :D:D:D heheh

z tego co wiem wisiały ogłoszenia a to że w tym kraju mamy taką młodzież to juz nie jest wina pracowników PKS a swoją drogą życze wytrwałości ...

kierowcy jestem z wami nie dajcie się

trzymajcie się kierowcy

Miejcie nadziejęnizadowoleni,że nie będziecie musieli strajkować!

Kierowcy niechcą sprzedać firmy PKS za darmo dla bogatych aby oszuści bardziej się z bogacili ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Trzymaj sie Tato !

no to teraz nikt nie będzie jeździł PKS-em

zapłaciłem za bilet miesięczny, nie mogłem dojechać do pracy, kto w tym przypadku będzie zwracał pieniądze .Musiałem szukać innej formy dojazdu do pracy. Wy strajkujecie ,a innych mogą zwolnić za spóżnienie do pracy. Skandal !!!

oni strajkują bo nie chca aby ich zwolić a Ty nie zbiedniałeś jak jeden dzień do pracy pojechałes samochodem ... pomyśl, że po prywatyzacji zabewne droższe będą bilety a kierowcy PKS jeśli nie będą z czasem zwalniani to ich wypłata będzie minimalna... czesto jest to jedyny dochód rodziny wiec bądzicie ludzmi i nie róbcie problemu z tego ze kazdy chce walczyc i walczy o własny byt... ja poperam jak najbardziej!!!

T... mądre słowa, brawo

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.