środa, 19 czerwca 2024

Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 12140 wyświetleń

Stołówka za milion złotych

Dobiega końca budowa stołówki w Zespole Szkół Miejskich Nr 1 w Grajewie. Pierwszy posiłek w najnowocześniejszym obiekcie tego typu w mieście, dzieci zjedzą prawdopodobnie na poczatku listopada br.

Początki inwestycji sięgają 2003 roku, to wtedy powstała dokumentacja na budowę stołówki. W 2004 roku rozpoczęły się prace remontowe. Pierwszy etap budowy pochłonął ok. 600 tys. zł, połowę tej sumy przekazał Urząd Marszałkowski w Białymstoku, w ramach kontraktu wojewódzkiego.

Drugi etap prac za ok. 400 tys. zł wykonało Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, które wygrało przetarg na dokończenie inwestycji.
Aktualnie kończy się już trzeci etap inwestycji, który polega na zakupie i montażu wyposażenia obiektu za ok. 200 tys. zł. Tym samym w Grajewie powstanie kolejny w pełni wyposażony kompleks stołówkowy. Do tej pory jadłodajnię dla uczniów posiadały SP nr 4 (obsługująca również młodzież z PG nr 3), ZS Nr 1 oraz SP Nr 2 (razem z PG Nr 2).

Warto dodać, że w stołówce ZS Nr 1 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Grajewie zmierza prowadzić dożywianie dla najbiedniejszych.  


e-Grajewo.pl 

Komentarze (4)

czy to nieco nie za dużo jak na stołówkę

i co mamy najlepsza stolowka w grajwie
SP1 i PG1 sa najlepsi....

weee jak jesynka jest najlepsze to ja jestem prezydentem ameryki idioto/tko

jak ja chciałbym mieć takie problemy jak wy hahahaha "która szkoła lepsza? 1- moja! 2- nie! moja!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.