Wiadomości

Stoją pojemniki na psie odchody

Stoją pojemniki na psie odchody

Przechodząc ulicami Grajewa można zobaczyć nowe elementy przestrzeni, przeznaczone dla niektórych mieszkańców miasta, a właściwie dla ich czworonożnych pupili.

 

Na grajewskich ulicach pojawiły się estetyczne pojemniki w kolorze pomarańczowym. Specjalnie skonstruowane nieduże zbiorniki przeznaczone są na odchody psów. Ze środków miejskich zakupiono 15 takich pojemników. Mają one zachęcić i ułatwić sprzątanie po zwierzętach domowych, z którymi mieszkańcy wychodzą na spacer wokół swoich domostw w zasobach spółdzielni mieszkaniowych, czy w pobliżu posesji prywatnych. Koszt, jaki został poniesiony to ok. 7000 zł, czy chociaż w jakimś stopniu przyczyni się do polepszenia estetyki na zielonych terenach wokół nas?

Plastikowe kosze, wyposażone także w torebki do zbierania zanieczyszczeń wydalanych przez zwierzęta, rozstawiono przede wszystkim w parkach miejskich. Można je zobaczyć także przy ul. Strażackiej, Nowickiego, Pl. Niepodległości.

e-Grajewo.pl

 

poniedziałek, 18 października 2021

Trwa wymiana antenowych nadajników telewizji naziemnej

poniedziałek, 18 października 2021

Sołectwo Pieńczykowo uhonorowane

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.